Gwiazdy

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!". "Ta dziewczyna idzie po sukces w muzyce"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Newsy z show-biznesu
Newsy z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Sary James z niecierpliwością oczekiwali na tę wiadomość. Czternastolatka zakwalifikowała się do finału amerykańskiego "Mam Talent!". W Dzień Dobry TVN o zapadającym w pamięć występie i wyjątkowym potencjale młodej gwiazdy opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent!"

Sara James nieraz udowodniła, że scena jest jej żywiołem. Pierwszy występ czternastolatki w amerykańskim "Mam Talent!" okazał się tak dobry, że został nagrodzony Złotym Przyciskiem przez przewodniczącego jury, Simona Cowella. Był to jedynie wstęp do dalszych sukcesów młodej wokalistki. W półfinale utalentowana artystka zaprezentowała piosenkę Eltona Johna i decyzją telewidzów zakwalifikowała się do rywalizacji o główną nagrodę.

- W finale "Mam Talent!" zmierzy się z francuskim magikiem, więc jest jedyną osobą śpiewającą. Ja po cichu liczę na to, że to jednak ona ten laur zwycięstwa do Polski przywiezie - przyznała Sandra Hajduk-Popińska, jednocześnie zwracając uwagę na godną podziwu postawę młodej gwiazdy.

- Sara jest bardzo fajnym wzorem dla młodych ludzi. Pokazuje, że nie tylko nie ma granic dosłownych, tych geograficznych, ale też nie ma granic w wyznaczaniu sobie marzeń i celów do zrealizowania. Sara ma zaledwie czternaście lat, ale jest bardzo ukierunkowana (...). Ona wie, czego chce, ta dziewczyna idzie po sukces w muzyce. Nie chce być celebrytką, nie szuka łatwego poklasku, chce po prostu zdobyć laur zwycięstwa swoim talentem - oceniła dziennikarka.

Sara James doceniona przez jurorów amerykańskiego "Mam talent!"

Jurorzy amerykańskiego "Mam talent!" także nie kryją swojego zachwytu nad nieprzeciętnymi umiejętnościami i niespotykaną charyzmą młodej artystki. W Dzień Dobry TVN przekonywał o tym sam Simon Cowell.

- Chcę wam podziękować za Sarę James. To wasz skarb narodowy. Dodatkowo wiem, że macie również polską edycję "Mam Talent!". Teraz już wiem na pewno, że Polska ma talent, sam jestem częściowo Polakiem (...). Życzę wam udanej nowej edycji programu. Znajdźcie wiele gwiazd i bawcie się dobrze - powiedział znany łowca talentów, udowadniając tym samym, że czternastoletnia wokalistka znad Wisły ma realne szanse na to, by odnieść zwycięstwo w popularnym programie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: NBC/Contributor/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości