Gwiazdy

"Kobieta na krańcu świata" ma przerwę. TVN: "Podobnie jak widzowie czekamy na jej powrót"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Martyna Wojciechowska w studiu Dzień Dobry TVN

Martyna Wojciechowska opublikowała w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym poinformowała o przerwie w nadawaniu programu "Kobieta na krańcu świata". Uwielbiana przez widzów podróżniczka zapewnia jednak, że nie wyczerpała jeszcze wszystkich tematów, jakie chciałaby pokazać w formacie.

Martyna Wojciechowska – "Kobieta na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jesienią nie zostaną wyemitowane nowe odcinki kultowego programu "Kobieta na krańcu świat". Podróżniczka wyjaśniła, co jest przyczyną przerwy w nadawaniu programu. 

 – Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji - napisała na swoim instagramowym profilu dziennikarka. - Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata". Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę  – dodała. 

Martyna zaznaczyła również, że decyzja nie jest podjęta nagle, ponieważ prace nad programem rozpoczynają się na długo przed emisją.

–  Produkcja programu "Kobieta na krańcu świata" to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu. Bycie w drodze, na krańcach świata i realizacja filmów dokumentalnych to nadal moja największa pasja. Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie.

Podróże po świecie

Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Martyna Wojciechowska wyjawiła, czym w ostatnim czasie były zaprzątnięte jej myśli. 

–  Te ostatnie miesiące to była też przestrzeń do rozwoju nowych projektów Fundacji UNAWEZA (więcej na unaweza.org), prowadzę kanał DALEJ na YouTube, znalazłam też w końcu czas na pisanie nowej książki, co tak długo odkładałam  –  wyjaśniła. 

13 lat "Kobiety na krańcu świata"

Brak programu Martyny Wojciechowskiej jest jedynie okresową przerwą. Dziennikarka może liczyć na wsparcie swoich kolegów i współpracowników kibicujących jej pozostałym przedsięwzięciom. 

W tym roku została zaplanowana przerwa w nagraniach programu "Kobieta na krańcu świata" – brzmi oficjalny komunikat wystosowany przez TVN. – To była decyzja Martyny Wojciechowskiej i zapadła wiele miesięcy temu. Chcemy, aby wkrótce kolejna seria pojawiła się w naszej ramówce. To kultowy program TVN, który jest na antenie od ponad 13 lat. Pozycja Martyny Wojciechowskiej w stacji jest niezachwiana. I podobnie jak widzowie czekamy na jej powrót – podkreślono w oświadczeniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek / East News

Pozostałe wiadomości