Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i jego goście zaskoczą w nowych odcinkach show. Od kiedy program wraca na antenę?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki od lat gromadzi rzeszę widzów przed ekranami TVN. Wkrótce król stacji zaprezentuje nowe odcinki show. Kiedy możemy spodziewać się emisji?

Kuba Wojewódzki - historia show

Kuba Wojewódzki rozpoczął swoją karierę w miediach w 1987 r., kiedy został redaktorem "Magazynu Muzycznego". Później próbował swoich sił w telewizji w różnych formatach, pisał felietony oraz prowadził audycje radiowe. Przełomem w pracy zawodowej dziennikarza było stworzenie autorskiego talk-show "Kuba Wojewódzki". Od 2006 roku widzowie mogą oglądać jego rozmowy z gwiazdami w TVN. Dziennikarz ma za sobą 31 sezonów, a wkrótce wystartuje kolejny. Program nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów.

25 lat TVN. Spot wizerunkowy jesień 2022
25 lat TVN. Spot wizerunkowy jesień 2022

Rok temu dziennikarz ogłosił koniec swojego programu. Szybko okazało się jednak, że Wojewódzki w swoim stylu promował nadchodzący sezon talk show. Informacja odbiła się szerokim echem w mediach.

Nowe odcinki Kuby Wojewódzkiego - gdzie oglądać?

Wtorkowe wieczory już wkrótce ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. Na antenę wracają nowe odcinki programu. To bez wątpienia jeden z najmocniejszych punktów każdej oferty programowej TVN. Przed nami już 32. sezon "Kuby Wojewódzkiego". Wśród bohaterów odcinków, zapraszanych przez dziennikarza, nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. Nowe odcinku już od 6 września, w każdy wtorek o 22:45 na antenie TVN oraz w serwisie Player.pl.

Co więcej, po każdym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" na antenie TVN w Playerze czeka na widzów wersja rozszerzona odcinka – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy", zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości