Magda Gessler ukończyła prestiżową szkołę. Gotowanie nie jest jej jedyną pasją

Magda Gessler maluje obrazy. Kadr ze spotu TVN.
Magda Gessler
Źródło: TVN
Magda Gessler od 17 lat aktywnie działa w mediach. Dała się poznać jako restauratorka, jurorka, pisarka, malarka, artystka i... długo by wymieniać. Widzowie TVN już czekają na najnowszą odsłonę "Kuchennych rewolucji". Zanim jednak obejrzycie premierowe odcinki, zachęcamy do lektury artykułu, w którym wymieniamy wszystko, co chcielibyście wiedzieć o prowadzącej program.

Magda Gessler - kim jest?

Magda Gessler (z domu Ikonowicz) urodziła się 10 lipca 1953 roku w Komorowie. Dziś swoją popularnością mogłaby obdzielić niemal cały polski show-biznes. Gwiazda TVN od ponad dekady zbiera przed telewizorami rzesze fanów formatu "Kuchenne rewolucje". W czasie trwania programu, restauratorka zauważyła, że ludzi interesuje nie tylko jej misja, ale i tożsamość. Dlatego naturalnym krokiem w karierze Magdy Gessler było wydanie autobiografii pt. "Magda".

Restauratorka znana jest nie tylko ze szklanego ekranu. Od dawna furorę robi także w sieci zabawiając fanów relacjami ze swojego życia. Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 25. Michał Kwiatkowski
#BezCukru 25. Michał Kwiatkowski
#BezCukru Mikołaj Krawiecki
#BezCukru Mikołaj Krawiecki
#BezCukru 23. Alexis Saint Pete
#BezCukru 23. Alexis Saint Pete
#BezCukru Adriana Hyzopska
#BezCukru Adriana Hyzopska
#BezCukru 21. Mikołaj Jabłoński - VIP Team
#BezCukru 21. Mikołaj Jabłoński - VIP Team
#BezCukru 20. z Podziaranym Tatą
#BezCukru 20. z Podziaranym Tatą
#BezCukru 19. Karolina Pielesiak z kanału "Szparagi"
#BezCukru 19. Karolina Pielesiak z kanału "Szparagi"
#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru z Natalią Lesz
#BezCukru z Natalią Lesz
#BezCukru 16. Martyna Kaczmarek
#BezCukru 16. Martyna Kaczmarek
#BezCukru Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 14. Helena Deeds o życiowych zmianach
#BezCukru 14. Helena Deeds o życiowych zmianach
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru 13. ARTEM VOROBIOV
#BezCukru 13. ARTEM VOROBIOV
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru Touska opowiada o łamaniu praw kobiet w Iranie
#BezCukru Touska opowiada o łamaniu praw kobiet w Iranie
#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 9. Stysio
#BezCukru 9. Stysio
#BezCukru 8. Patricia Kazadi
#BezCukru 8. Patricia Kazadi
#BezCukru 7. Alis Summers
#BezCukru 7. Alis Summers
#BezCukru 6. Katarzyna Ankudowicz o utracie ciąży
#BezCukru 6. Katarzyna Ankudowicz o utracie ciąży
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
#BezCukru 4. Barbara Kurdej-Szatan
#BezCukru 4. Barbara Kurdej-Szatan
#BezCukru 3. Ola Żuraw
#BezCukru 3. Ola Żuraw
#BezCukru 2. Pizza Paweł
#BezCukru 2. Pizza Paweł
#BezCukru 1. Łukasz Wala
#BezCukru 1. Łukasz Wala

Kulinaria są jednym z wielu zainteresowań Magdy Gessler. To nie tylko kreatorka smaku i restauratorka, ale też utalentowana malarka. Gwiazda ukończyła Akademię Sztuk Pięknych i, mimo wielu innych zajęć, nigdy nie potrafiła porzucić swojej pasji na dłużej. Zresztą, jak sama przyznaje, artyzm pomaga jej w kuchni, co widać po przygotowywanych przez nią potrawach oraz wnętrzach restauracji. Magda jest absolwentką madryckiej Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych, ma w domu pracownię malarską i gdy nie zajmuje się kulinariami, chętnie z niej korzysta.

Magda Gessler - historia kariery

Magda Gessler od kilkunastu lat znana jest głównie z programu "Kuchenne rewolucje", ale tworzyła także produkcje, takie jak "Sexy kuchnia Magdy Gessler" oraz "Odkrycia Magdy Gessler". Poza tym była jurorką w "MasterChefie". Pojawiła się również gościnnie w serialu TVN "Niania". Nie każdy wie, że gwiazda podkładała głos w kreskówce "Mniam". Całkiem niedawno pojawiła się w show "Starsza pani musi fiknąć" (wraz z synem, Tadeusz Mullerem).

Prowadząc restaurację Gessler zyskiwała coraz większą sławę w warszawskim środowisku gastronomicznym. W 2005 roku wydała wydała książkę "Kuchnia, moja pasja", a w 2007 "Kocham gotować – Magdy Gessler przepis na życie". W 2010 roku zaczęła pisać felietony kulinarne dla czytelników tygodnika "Wprost”, a w 2012 roku także dla "Newsweeka".

W 2016 roku restauratorka wypuściła na rynek wyroby mięsne o nazwie Besos. Magda Gessler jest właścicielką i współwłaścicielką wielu restauracji, między innymi: Alle Gloria, Fukier, Zielnik, Polka, cukiernia Słodki Słony.

Magda Gessler świętuje 25-lecie TVN

Magda Gessler wystąpiła w najnowszym spocie wizerunkowym TVN, który podkreśla autentyczność, jaka od 25 lat przyświeca nadawcy. Pod hasłem "kiedy jesteś sobą, możesz wszystko" stacja pokazuje wartość, którą jest otwartość na ludzi oraz pokazywanie swojej widowni świata, który inspiruje, zaskakuje, edukuje i bawi.

25 lat TVN. Spot wizerunkowy jesień 2022

TVN podzielił się z widzami osobistymi historiami i pasjami znanych gwiazd oraz uczestników programów. W spocie występują także: Agnieszka Chylińska, Kuba Wojewódzki, Joanna Krupa, Marcin Prokop, Dorota Szelągowska, Michel Moran, Dorota Wellman, Paulina Krupińska, Katarzyna Sokołowska oraz Jacek Iwaszko (Milionerzy), Helena Kłobucka (Masterchef Junior), Julia Sobczyńska, Mariusz Jakubowski, Bartosz Kloch (Top Model), Jagoda Piec i pies Stefan, Krystian Herba, Kamil Kobędzowski, Oskar Podolski (Mam Talent) i Grzegorz Zawierucha (Masterchef).

Magda Gessler - Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler od dokładnie 12 lat odmienia polskie restauracje. W ciągu dekady przeprowadziła aż 270 rewolucji!

Spójrzmy na liczby:

 • 6 marca 2010 roku wyemitowano pierwszy odcinek "Kuchennych Rewolucji",
  • restauratorka ma na koncie 48 tysięcy przejechanych kilometrów,
   • 187 odwiedzonych miejscowości,
    • 270 potrzebujących pomocy restauracji,
     • 2138 spróbowanych potraw,
      • 379 rozbitych talerzy,
       • 38 000 000 rodaków uratowanych przed zatruciem albo chociaż głębokim niesmakiem,
        • 207 kuchni, w których "strach się było bać",
         • 698 pożegnanych bez żalu patelni oraz innych pobitych garów,
          • 4187 kilogramów mrożonek o przekroczonym terminie ważności,
           • 876 rozwiązanych problemów,
            • 37452 m2 odmienionych wnętrz,
             • 1128 rewolucyjnych przepisów.

              Magda Gessler - kim są rodzice?

              Rodzicami Magdy Gessler byli Mirosław Ikonowicz, korespondent PAP, wywodzący się z okolic Wilna. Mama, Olga Borkowska, zajmowała się gastronomią. Kobieta była pochodzenia rosyjskiego. Gwiazda dzieciństwo spędziła m.in. w Bułgarii oraz na Kubie, co wiązało się z pracą ojca.

              W studiu Dzień Dobry TVN Gessler wyznała, że kiedy zbliżał się termin jej narodzin, jej mama chorowała na gruźlicę, w związku z czym po narodzinach opiekowali się nią dziadkowie. - Wychowywali mnie, ponieważ moja mama miała gruźlicę, kiedy mnie rodziła. Nie mogłam być przytulona przez moją mamę od urodzenia i widziała mnie tylko za szybą. Moja babcia była moją mamą. To było bardzo ważne i też bardzo mimo wszystko destrukcyjne dla relacji matka-córka. Matka musi karmić córkę, musi ją poczuć - cudownie jeśli może i urodzi je naturalnie - mówiła.

              Gwiazda wyznała, że najwięcej ciepła dostała właśnie od dziadków. - Byli dla mnie największą ilością miłości, jaką dostałam w życiu i to jest bardzo ważne. Szkoda, że potem przejęła to mama, ale to już było inaczej, już mój brat wychował się z mamą, aż dostał tej miłości za dużo - wyznała Gessler.

              Magda Gessler - dzieci

              Pierwszym dzieckiem Magdy Gessler i jej ówczesnego męża, Volkharta Müllera, był Tadeusz Müller. Mężczyzna jest właścicielem firmy zajmującej się food konceptami. Ponadto jest także współwłaścicielem popularnej restauracji z trzema placówkami – w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Tadeusz próbował także swoich sił w show-biznesie. Kilka lat temu dołączył do obsady kanału Food Network. Ogromną popularnością cieszy się Lara Gessler. Córka restauratorki ma na swoim koncie książkę "Słodki zielnik Lary". Gwiazda jest współwłaścicielką restauracji "Słodki i Słony". W 2018 r. mogliśmy zobaczyć ją w programie "Ameryka Express" We wrześniu 2017 roku poślubiła Pawła Pawłowskiego. Rozwiedli się dwa lata później. Dziś mężem Lary jest Piotr Szeląg. W październiku 2020 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Nenę.

              Magda Gessler o stracie dziecka

              Magda Gessler w swojej autobiografii wyznała, że straciła dziecko. - Półtora roku po narodzinach Tadeusza zaszłam ponownie w ciążę. Okazało się, że tym razem będzie to upragniona przez Volkharta córka, nasza radość była więc ogromna. Ale nie czułam się najlepiej, a badania nie wypadły zbyt optymistycznie - czytamy. - W trzecim miesiącu dowiedzieliśmy się, że obok płodu jest dość spory skrzep i aby utrzymać ciążę, powinnam jak najwięcej odpoczywać, unikać zbyt długich wędrówek i podnoszenia ciężarów - wyznała czytelnikom Magda Gessler.

              Dziewczynka przyszła na świat przedwcześnie, w szóstym miesiącu ciąży. - Zaraz po porodzie musiała znaleźć się w inkubatorze, ale zanim to się stało, miałam okazję doświadczyć, czym jest dla matki pierwszy świadomie przeżyty krzyk dziecka, które jakby chciało oznajmić światu: "Już jestem!" - wspominała.

              Z relacji gwiazdy wynika, że lekarze nie zdołali uratować dziecka. - Anna Wanda Müller przeżyła dwa tygodnie. Jej śmierć kompletnie nas zdruzgotała. Świat wokół przestał istnieć, znaleźliśmy się w jakimś ciemnym lochu cierpienia, dokąd nie docierało żadne światło, żadna nadzieja, skąd nie widać było żadnego wyjścia.

              Magda Gessler - wnuki

              Magda Gessler dwa lata temu została babcią po raz pierwszy. Wnuczka Nena to oczko w głowie gwiazdy. Restauratorka przyznawała jednak, że Lara nie zawsze może zostawiać dziewczynkę pod jej opieką, z powodu licznych wyjazdów. Córka gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" spodziewa się drugiego dziecka. Potwierdziła nawet niedawno, że mała Nena będzie miała braciszka.

              Co ciekawe, restauratorka nie przepada za zwrotem "babcia". Woli, by mówić do niej w inny sposób. - Mam ogromne "ale" do słowa "babcia". Ja się z "babcią" czuję źle. Wolę "grandmother" albo "abuela". Słowo "babcia" to takie skapcianienie. To tak, jakby komuś dołożyć szpilę - mówiła jakiś czas temu w studiu Dzień Dobry TVN Magda Gessler.

              Magda Gessler - życie prywatne, związki

              Magda Gessler od lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Choć żyją na dwóch różnych kontynentach, z powodzeniem układają sobie życie. Znają się zresztą od wielu lat. Dzisiaj często wspólnie podróżują relacjonując to w sieci.

              Życie Magdy Gessler bogate jest w historie miłosne. Pierwszą wielką miłością restauratorki miał być andaluzyjski Rom, którego poznała, gdy jako 19-latka mieszkała jeszcze z rodzicami w Hiszpanii. - Był piękny, zaborczy i… absolutnie za niski. Kiedy byliśmy na spacerze, ja szłam po jezdni, a on po chodniku. A gdy pewnego dnia założyłam szpilki, stwierdził, że go zdradziłam - wspominała w jednym z wywiadów. Jakiś czas później, również w Hiszpanii, Gessler poznała swojego pierwszego męża. Wybrankiem serca gwiazdy był korespondent niemieckiego tygodnika "Der Spiegel" Volkhart Müller. Owocem tego małżeństwa jest Tadeusz Müller. W 1986 roku – trzy lata po narodzinach synka – Volkhart Müller zmarł w wyniku choroby nowotworowej. W latach 80-tych restauratorka związała się z Piotrem Gesslerem. Niedługo po ich ślubie na świat przyszła Lara Gessler.

              Po rozpadzie małżeństwa Magdy Gessler związała się z Mariuszem Diakowskim. Mężczyzna miał pracować w prowadzonym przez nią lokalu "U Fukiera" jako kelner. Byli ze sobą przez 7 lat.

              Magda Gessler - jakiego jest wyznania?

              Magda Gessler opowiedziała o swojej wierze w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN, kiedy Mateusz Hładki odwiedził jej dom. Nasz reporter zwrócił uwagę na bogatą biblioteczkę, a ponieważ wśród pozycji odnalazł świętą księgę Zohar, zapytał swoją rozmówczynię, czy nadal praktykuje kabałę. - Myślę, że mam bardziej kabalistyczną mentalność. Wierzę w to, że jest energia i że ta energia, jeśli jesteś w stosunku do ludzi w porządku, zawsze będzie cię chronić - wyjaśniła.

              Następnie dodała, że cała rodziny od strony mamy jest prawosławna, a od taty – katolicka. Natomiast Magda Gessler definiuje się jako "multikulti".

              Magda Gessler - ciekawostki

              Magda Gessler mimo swojej medialnej ekspozycji nadal skrywa wiele przed fanami. Najczęściej pytają o wiek gwiazdy, wzrost, czy zdjęcia bez makijażu. Restauratorka mierzy 167 cm. Nie każdy wie, że gwiazda mówi biegle w językach: hiszpańskim, niemieckim, włoskim, angielskim i portugalskim.

              Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

              Zobacz także:

              Autor: Oskar Netkowski

              Źródło zdjęcia głównego: TVN

              podziel się:

              Pozostałe wiadomości

              Nietypowy prezent urodzinowy dla Doroty Wellman

              Nietypowy prezent urodzinowy dla Doroty Wellman

              Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

              Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

              Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

              Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

              "Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

              "Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

              Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

              Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

              Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

              Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

              Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D
              Materiał promocyjny

              Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D

              Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

              Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

              Julia Wieniawa i Marcin Prokop debiutują w roli jurorów

              Julia Wieniawa i Marcin Prokop debiutują w roli jurorów

              Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

              Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

              Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"
              Materiał promocyjny

              Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"

              Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

              Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

              Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

              Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

              Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania
              Materiał promocyjny

              Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania

              Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

              Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

              Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego
              Materiał promocyjny

              Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego

              Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

              Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

              Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg
              Materiał promocyjny

              Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg

              Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
              Materiał promocyjny

              Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

              "Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

              "Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

              Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
              Materiał promocyjny

              Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

              Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

              Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

              "Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

              "Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

              Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

              Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

              Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

              Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

              Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

              Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

              Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

              Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

              Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

              Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

              Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

              Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

              E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
              Materiał promocyjny

              E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

              "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

              "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

              Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

              Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

              Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

              Czterodniowy tydzień pracy w Polsce. Czy pomysł ma szansę wejść w życie?

              Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

              Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

              Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

              Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

              Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

              Rok przestępny - magiczny czy pechowy? Według niektórych może być rokiem wojny

              To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

              To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

              Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

              Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

              To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

              To miała być niezapomniana impreza. Zakończyła się płaczem dzieci i przyjazdem policji

              "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

              "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

              Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

              Tabletka "dzień po" to bomba hormonalna? Lekarz rozwiewa wątpliwości

              #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

              #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas