Materiał promocyjny

Ciocia Liestyle z roczną córką odpoczywają nad morzem. Co influencerka zabiera na plażę?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Projekt Plaża – spons. Żywiec Zdrój
Projekt Plaża – spons. Żywiec Zdrój
"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński
"Wakacje z Gwiazdą" - Zbigniew Łuczyński
Wakacje z gwiazdą: Bartek Jędrzejak
Wakacje z gwiazdą: Bartek Jędrzejak
"Wakacje z gwiazdą". Tak mieszka Natsu i jej ekipa. Zobacz wnętrze ekskluzywnej willi
"Wakacje z gwiazdą". Tak mieszka Natsu i jej ekipa. Zobacz wnętrze ekskluzywnej willi
"Wakacje z gwiazdą": Stifler
"Wakacje z gwiazdą": Stifler
Wakacje z gwiazdą #Mudormood
Wakacje z gwiazdą #Mudormood
Olivier Janiak kontynuuje "Projekt Plaża" i w ten weekend zabrał widzów Dzień Dobry Wakacje do Krynicy Morskiej. Spotkał się tam z Ciocią Liestyle, czyli Agnieszką Wolszczyk. Influencerka w zeszłym roku została mamą. Jak spędza wakacje z dzieckiem?

Ciocia Liestyle i Jakub Kosel - wakacje z dzieckiem

Agnieszka Wolszczyk, znana w sieci jako Ciocia Liestyle i Jakub Kosel, uczestnik 5. edycji "Top Model", na początku minionego roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Zakochani chętnie pokazują w sieci kulisy życia prywatnego i odpowiadają na pytania fanów, jak zmieniło się ich życie po przyjściu na świat małej Michaliny. Młodzi rodzice musieli postawić na zmianę swoich dotychczasowych przyzwyczajeń.

Ciocia Liestyle w nadmorskiej rozmowie z Olivierem Janiakiem, zdradziła, jak upływają jej wakacje z ponad roczną córką. - Trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Jak jesteśmy razem, to jest najfajniej. Spędzamy czas w domu w tych upałach. Poza tym spacery po parku, w cieniu, moczenie nóg w źródełkach najróżniejszych - przyznała influencerka.

- Trochę trudniej nam się podróżuje, zwłaszcza kiedy dziecko nie chce siedzieć w samochodzie, a w ogóle już w foteliku. Dlatego staramy się zostawać w Warszawie - dodała.

Ciocia Liestyle - co zabiera na plażę?

Agnieszka Wolszczyk dobrze wie, że wyprawa z dzieckiem na plażę jest dość wymagająca. Zapytana przez Oliviera Janiaka o najpotrzebniejsze rzeczy, które zabiera nad wodę, odpowiedziała bez wahania:

 • ręcznik,
  • krem do opalania,
   • Żywiec Zdrój, mocny gaz.

    Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

    Zobacz także:

    Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

    Materiał promocyjny
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości