Wielkanoc w TVN. Co będzie można oglądać w święta wielkanocne w telewizji?

tv, program tv, telewizor
Capelle.r/Getty Images
Święta wielkanocne to doskonały moment, aby spędzić czas w rodzinnym gronie. TVN przygotował więc programy i filmy, które będzie można obejrzeć z całą rodziną. Oto program TVN na Wielkanoc.

Program TVN na Wielką Sobotę, 3.04.2021 r.

W Wielką Sobotę od rana przywitają Was prowadzący Dzień Dobry TVN – Anna Kaczyńska i Andrzej Sołtysik. Start o godz. 8:00. Później na widzów TVN czekać będą powtórki seriali "BrzydUla" oraz "Na Wspólnej". Wszyscy, którzy nie zdołali obejrzeć nowych odcinków w tygodniu, będą mogli to nadrobić.

Wieczorem – jak zwykle o godz. 19:00 – Fakty TVN, a następnie Sport, Pogoda i Uwaga! TVN.

O godz. 20:00 kolejny odcinek programu "Power Couple", w którym znane pary zmagają się z różnymi zadaniami, sprawdzającymi, jak dobrze się znają. Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, rywalizacja, akcja, zabawa i stres − który związek przetrwa to wszystko?

Po nowym reality show, TVN zaprasza na seans "Bridget Jones 3". Uwielbiana na całym świecie Bridget dobiega już pięćdziesiątki, a zamiast szelestu kartek w pamiętniku, słychać odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Jones staje się królową Facebooka, Instagrama, Snapchata i innych mediów społecznościowych, ale znów jest samotna. Jak poukładane życie bohaterki zmieni się, gdy odkryje, że jest w ciąży?

Program TVN na Niedzielę Wielkanocną, 4.04.2021 r.

W Wielkanoc o godz. 8:00, zamiast Dzień Dobry TVN, widzowie TVN zobaczą film przygodowy "Przygoda z pandą", a następnie produkcje animowane "Jak ukraść księżyc" oraz "Minionki rozrabiają".

O stałej porze Fakty TVN, Sport, Pogoda i Uwaga! TVN, a o godz. 20:00 kolejny odcinek najnowszego sezonu programu "MasterChef Junior". Uczestnicy wejdą do profesjonalnej kuchni, a każdy zespół przygotuje osobne, czterodaniowe menu dla jurorów, Szefa Kuchni Krzysztofa Żurka oraz… 11 tajemniczych gości, których młodzi kucharze nie zobaczą, aż do ogłoszenia werdyktu. Dzieciaki wezmą też udział w pysznej zabawie w łowienie czekoladowych jajek.

Po kulinarnym show dla najmłodszych, film "Szybcy i wściekli VI".

Program TVN na lany poniedziałek, 5.04.2021 r.

W śmigus-dyngus o godz. 8:00 w TVN film "Na ratunek wielorybom" z Drew Barrymore i Johnem Krasinskim w rolach głównych. Następnie coś dla najmłodszych widzów – "Krudowie" i "Minionki".

Na godz. 14:10 zaplanowana jest komedia romantyczna "Idealny facet", a później – "Król Artur: Legenda miecza". Po Faktach TVN, Sporcie, Pogodzie i magazynie Uwaga!, film animowany "Gru, Dru i Minionki". Na koniec dnia Zoe Saldana w sensacyjnej produkcji "Colombiana".

Zobacz pełny Program TV i oglądaj produkcje TVN bez reklam tylko w Player.pl!

Zobacz wideo: MasterChef Junior | Sezon 6 | Odcinek 5 | Zwiastun

TVN/x-news

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości