Newsy

"Wakacje z mamusią". Rusza casting do nowego programu TVN Style

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN Style

Rusza casting do nowego programu TVN Style. "Wakacje z mamusią" to format, którego uczestnicy będą mieli za zadanie zakopać topór wojenny z teściową. Bohaterowie wyjadą we dwójkę - on/ona i teściowa, na egzotyczne wakacje. Czy uda im się w końcu dojść do porozumienia?

"Wakacje z mamusią" - casting

Do nowego programu "Wakacje z mamusią" poszukiwane są osoby chętne na przeżycie rodzinnego eksperymentu. Charakterystyczne pary teściowych (przyszłych, obecnych, formalnych i nieformalnych) wraz ze swoimi zięciami lub synowymi mogą zgłaszać się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

W tej ośmioodcinkowej serii będziemy śledzić losy czterech takich par. Spędzą ze sobą cały tydzień, więc będą mieli trochę czasu, aby poznać się lepiej, odkryć swoje nawyki, wspólnie podjąć wyzwania zaaranżowania wolnego czasu. Czego uda im się dowiedzieć o sobie nawzajem podczas wyjazdu? Jak wpłynie to na dotychczasowe relacje? Przekonamy się niebawem.

Jak zgłosić się do programu?

Jeżeli uważasz, że ty i twoja teściowa idealnie pasujecie do tego programu, to nie czekaj i prześlij swoje zgłoszenie TUTAJ, W formularzu napisz, dlaczego właśnie wy chcecie zostać bohaterami "Wakacji z mamusią". Pod tym linkiem znajdziesz także regulamin castingu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

Pozostałe wiadomości