Dziecko

Rodziła 32-godziny. Wyjątkowy moment zepsuła jej teściowa. "To tak lekceważące"

Dziecko

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
edziecko.pl
Na porodówce spędziła 32 godziny

Narodziny dziecka to wielki dzień nie tylko dla rodziców, ale i całej rodziny. Gdy tylko maluch pojawia się na świecie, jego najbliżsi fotografują go z każdej strony, a radosną nowiną dzielą się w mediach społecznościowych. Świeżo upieczoną mamę zaskoczyło jednak zachowanie teściowej.

Rodziła 32-godziny. Plany pokrzyżowała jej teściowa

Dziewięć miesięcy ciąży, buzujące hormony, mdłości, chwile załamania i w końcu wielkie szczęście. Gdy na świecie pojawia się wyczekane dziecko, świat rodziców zmienia się o 180 stopni. Zapatrzeni w maleństwo opiekunowie z chęcią dzielą się zdjęciami i podstawowymi informacjami w sieci.  

Niestety Steph Mackin nie miała do tego okazji. Kobieta udostępniła na TikToku nagranie, w którym przyznała, że po porodzie spotkała ją przykra niespodzianka. Gdy po wielu godzinach na porodówce wróciła na salę, okazało się, że teściowa uprzedziła ją z przekazaniem dobrej nowiny, publikując w sieci zdjęcie wnuka.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Czy dramatyzuję, kiedy mówię, że mnie to zdenerwowało? - skomentowała swój filmik. A następnie dodała: "To tak lekceważące. Dlaczego ludzie myślą, że jest to do zaakceptowania?".

Teściowa uprzedziła synową

Nagranie Steph wywołało sporo sensacji. Internauci licznie komentowali zachowanie teściowej i jednogłośnie przyznali, że nie było ono na miejscu. Mimo wielkiego szczęścia i podekscytowania babcia powinna uszanować fakt, kto jest matką dziecka i kto powinien pierwszy przekazywać jakiekolwiek informacje na jego temat. Jak się okazuje, nie tylko Steph spotkała się z taką historią. Podobne przeżycia miały obserwatorki jej konta.

- "Moja teściowa ogłosiła, że jestem w ciąży na swoim Facebooku i zamieściła moje pierwsze USG, mimo że poprosiliśmy ją, żeby nikomu nic nie mówiła", "Teściowa mojej siostry ogłosiła narodziny dziecka, używając imienia, które ona wolała, zamiast tego wybranego dla dziecka. A moja siostra wciąż była jeszcze nieprzytomna" - pisały internautki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: isayildiz/GettyImages

Pozostałe wiadomości