Newsy

Rodzicielstwo bez lukru, czyli nowy serial "Mamy to". Już od 3 września na antenie TVN7

Newsy

Przyszli rodzice wyobrażają sobie słodkiego niemowlaka, przyjemne dźwięki kołysanek i istną sielankę. Rzeczywistość szybko weryfikuje wyidealizowany świat. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować? O tym rozmawialiśmy z aktorami Laurą Breszką oraz Szymonem Mysłakowskim, których zobaczymy w serialu komediowym Player Original "Mamy to". Już od 3 września na antenie TVN7.

Nowy serial w TVN7

Rodzicielstwo często nie jest tak kolorowe, jak przedstawiają go niektóre matki w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych. Zawiera za to całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy "Mamy to" otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Zamiast wykreowanych, perfekcyjnych i zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców, zobaczymy rodziny, które doceniają smak rodzicielstwa i pozwalają sobie na bycie nieidealnymi.

- Pokazujemy prawdę w zabawny sposób. Ma być lekko, więc odczarowujemy ten dramat. Scenarzyści pisząc scenariusz, pisali go pod nas, pod konkretnych aktorów. Mocno współgrają te postacie z nami. Ja jestem wariatką, Kasia jest bardziej poukładana – powiedziała Laura.

Serial "Mamy to" – fabuła

Serial "Mamy to" mogliśmy już obejrzeć na platformie Player.pl, w jesiennej ramówce produkcja trafiła także na antenę TVN7.

Już od 3 września o godzinie 19:30 będziemy mogli śledzić losy bohaterów. Są nimi dwie pary. Odrobinę zagubieni Ada i Szymon, którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko oraz ich sąsiedzi, zaprawieni w bojach Ewa i Szymon – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, jakim jest posiadanie potomstwa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Biegając wspiera kobiety chorujące na raka. "Chcę pomóc Polkom, które mają ograniczone pole do profilaktyki"

Marcin Prokop ruszył na pomoc swoim fankom. "Nawet patrol policji obojętnie przeszedł obok"

Beata Kozidrak wydała oświadczenie w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu. "Przepraszam wszystkich"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości