Newsy

Tęsknisz za podróżami? Na Playerze znajdziesz programy, które zaspokoją twój głód świata

Newsy

Aktualizacja:
TVN/x-news

Wracamy z cotygodniowymi propozycjami na weekend od Playera. Tym razem na tapet bierzemy programy podróżnicze. Zainspiruj się i już teraz zacznij tworzyć listę miejsc do odwiedzenia po tym, jak wrócimy do upragnionej normalności.

Weekend z Player.pl

Ostatnie miesiące spędzane w domu szczególnie doskwierają wszystkim tym, którzy nie wyobrażają sobie życia bez podróży. Międzynarodowa turystyka cały czas boryka się z licznymi obostrzeniami, ale to nie oznacza, że nie możemy poznawać nowych kultur i podziwiać malowniczych miejsc.

Podróże na Player.pl

Jeżeli brakuje ci podróżniczych wrażeń, zajrzyj w ten weekend na Playera. W ofercie znajdziesz programy stworzone z myślą o fanach egzotycznych przygód.

"Kobieta na krańcu świata" stała się już jednym z flagowych programów TVN. Martyna Wojciechowska od lat pokazuje widzom historie inspirujących kobiet. Jej reportaże to nie tylko okazja do poznania obcych kultur, ale też ważna lekcji tolerancji. Samoa, Japonia, Indie... Podróżniczka i dzienniakarka była już niemal wszędzie, ale nie zamierza zwalniać tempa.

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o tym, żeby rzucić wszystko i uciec na drugi koniec świata. Te trzy ekipy nie bały się zrealizować marzeń o dalekich podróżach bez ograniczeń. Miłosz i Kasia wraz z dziećmi, Sylwia oraz Aldona i Daniel zwiedzają odległe kraje swoimi kamperami. Jak wygląda życie na kółkach? Dowiesz się oglądając program "Kamperem przez świat".

W programie "No to lecę" poznasz kulisy pracy stewardess i stewardów zatrudnionych w polskich liniach lotniczych LOT. Z jakimi problemami mierzą się na co dzień? Czy rzeczywiście mają czas na zwiedzanie krajów, do których lecą? Zgrana ekipa odpowie na te i inne pytania. Ten program to pozycja obowiązkowa dla wszystkich osób, które interesują się pracą na pokładzie samolotu.

Kiedy zagraniczne podróże są niepewne, warto zainteresować się tym, co oferuje nasz kraj. Z pomocą przychodzi Jakub Porada. W swoim programie "Tanie podróżowanie - Polska" dziennikarz nie tylko przedstawia najciekawsze miejsca nad Wisłą, ale też udziela praktycznych wskazówek, które pomogą zorganizować szybki wyjazd. Podlasie może okazać się bardziej egzotyczne niż niejeden azjatycki kraj.

Jarosław Nowak jest autorem wielu programów podróżniczych. W serii "Szokujące potrawy" przemierza świat w poszukiwaniu dań, które zupełnie nie przypominają polskich pierogów lub schabowego. Choć to, co znajduje na talerzu, nie zawsze zachęca do konsumpcji, zdarza mu się bardzo miło zaskoczyć. Swoją drogą, przed wylotem do danego kraju dobrze wiedzieć, jakie potrawy znajdziemy w menu.

Zobacz wideo: Łukasz Supergan – podróżnik, który pokonał 1096 kilometrów w górach w 49 dni

Zobacz też:

Kwarantanna na jachcie w Tajlandii? Tak rząd chce ożywić turystykę na wyspie Phuket

Morskie Oko wysycha. "Co roku osypują się całe tony piachu"

Grecja i Hiszpania otwierają się na turystów. Stawiają jednak warunki - jeden z krajów chce wprowadzić koronapaszport

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości