Newsy

Popularna sieciówka wreszcie w Polsce. Gdzie i kiedy otworzy się długo wyczekiwany sklep?

Newsy

Jordan Siemens/Getty Images

Pierwszy sklep Primark wreszcie zostanie otwarty w Polsce. Międzynarodowa marka odzieżowa cieszy się ogromną popularnością, gdziekolwiek się pojawi. Kwestią czasu było więc przeniesienie jej także do Polski. Zobacz, od kiedy będziemy mogli robić zakupy w lubianej przez klientów sieciówce.

Pierwszy sklep Primark w Polsce

Primark to irlandzkie przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą detaliczną ubrań. Sklepy należące do sieciówki znajdują się w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech i Portugalii, a także w Stanach Zjednoczonych. W 2016 otwarto także sklep we Włoszech. Sieć prosperuje od 1969 roku, a od 2020 roku wkroczy również na polski rynek. Na razie znamy datę otwarcia pierwszego sklepu w Warszawie. Kolejny ma powstać w Poznaniu.

W Primarku będzie można znaleźć odzież męską, damską, a także dziecięcą. Sklepy należące do irlandzkiego przedsiębiorstwa zaopatrzone są również w dodatki wnętrzarskie, obuwie i akcesoria.

Pandemia koronawirusa przysporzyła sieci sklepów problemów, jednak nie na tyle, by doszło do jej zamknięcia.

Otwarcie sklepu Primark w Polsce - gdzie i kiedy?

Pierwszy sklep sieci Primark zostanie otwarty 20 sierpnia o godzinie 10:00 w warszawskiej Galerii Młociny. Asortyment zostanie rozmieszczony na dwóch piętrach. W sklepie znajdziemy 30 kas, a zatrudnionych w nim zostanie 250 pracowników.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Ryan Reyndolds i Blake Lively przepraszają za swój ślub. Dlaczego?

Nieoczekiwany efekt pandemii koronawirusa: więcej ojców na tacierzyńskim

Justyna Żyła pokazała nowego partnera? Fani mają pewne wątpliwości

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości