Pogoda

Pogoda na weekend. Czy upały pojawią się już w niedzielę?

Pogoda

W najbliższy weekend można spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Miejscami będzie jednak słonecznie. Temperatura maksymalnie wskaże 27 stopni. Sprawdź, w których regionach kraju mogą pojawić się deszcze, a gdzie zaświeci słońce.

W ciągu najbliższej doby w Polsce należy się spodziewać przelotnych deszczów, a temperatura wskaże od 20 do 25 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie w regionach Podlasia, a najcieplej na Podkarpaciu.

Pogoda na weekend – 21-22 sierpnia 2021 r.

W najbliższych dniach należy się spodziewać kontynuacji deszczowej pogody. W sobotę, nawet w miejscach, gdzie nie pojawią się opady deszczu, temperatura nie przekroczy 23 stopni Celsjusza. W niedzielę pogoda będzie nieco spokojniejsza, na Dolnym Śląsku termometry mogą wskazać nawet 27 stopni Celsjusza.

Pogoda na sobotę, 21 sierpnia 2021 r.

W sobotę należy się spodziewać przelotnych opadów deszczu na Warmii i na Mazurach oraz w centrum kraju. Najniższa temperatura, 19 stopni Celsjusza spodziewana jest na Suwalszczyźnie, a najcieplej będzie na Podkarpaciu, maksymalnie 23 stopnie Celsjusza. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Pogoda na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r.

Lepszej pogody będzie można spodziewać się w niedzielę. W całym kraju będzie znacznie cieplej a także nie powinny pojawić się opady deszczu. Najniższa temperatura wyniesie 19 stopni na Suwalszczyźnie. Najcieplej będzie za to na Dolnym Śląsku, gdzie termometry wskażą 27 stopni Celsjusza. W niedzielę również powieje słaby, umiarkowany wiatr z zachodu.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Zobacz także:

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości