Newsy

Big Brother. Nowe osoby w domu Wielkiego Brata?

Newsy

Aktualizacja:

Program "Big Brother" kolejny raz dostarczył widzom emocji. Dom wielkiego Brata opuściła Ewa, która sama podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w reality-show. Do programu zaś dołączy nowa osoba. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kandydatów: Sandrę Mendelowską, Bartłomieja Czocharę oraz Ewelinę Puzio. Które z nich wejdzie do programu?

Coraz większe emocje

We wtorek z Domu wielkiego Brata wyszła Ewa. Była to decyzja na własne życzenie. Jej decyzja była podyktowana tym, że dom opuściła Natalię, w której jak twierdzi Ewa, się zakochała. Niestety Natalia po tym co zobaczyła w tv (Ewa miała romans z Kamilem) dała dziewczynie"kosza".

Miejsce Ewy zajmie nowa osoba. W studiu Dzień dobry TVN gościliśmy kandydatów do domu Wielkiego Brata. Są to: Sandra Mendelowska, Bartłomiej Czochara oraz Ewelina Puzio.

Cała trójka od razu po naszym programie wchodzi do Sekretnego Pokoju (będzie można to śledzić na streamie). A dziś wieczorem, podczas „Big Brother Arena” dowiemy się kto z nich zostanie w domu na dłużej.

Kim są kandydaci do Domu Wielkiego Brata?

  • Sandra Mendelowska – 22 –letnia studentka AWF. Trenuje pływanie i biegi na 100 metrów. Jest trenerem personalnym. Jest singielką, otwartą na nowe propozycje.
  • Bartłomiej Czochara - 34-letni strażak szukający nowych wyzwań.
  • Ewelina Puzio – 22-letnia właścicielka firmy transportowej z robotami ziemnymi. Do programu chciałaby wejść, bo lubi jak coś się dzieje.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości