Newsy

"Hotel Paradise 3". Jeden z panów musiał opuścić Zanzibar. Kogo wybrali uczestnicy?

Newsy

Klaudia El Dursi

Mimo, że wczoraj w "Hotelu Paradise 3." emocje sięgały zenitu kolejny odcinek był równie ekscytujący. Tuż po tym, jak w hotelu zameldował się nowy uczestnik, cała grupa zmierzyła się z Puszką Pandory, a pytania były naprawdę ciężkie.

"Hotel Paradise 3." odcinek 20. Puszka Pandory

Pierwsze pytanie trafiło do Nathalii. Wszyscy uczestnicy w napięciu czekali aż odpowie, czy mogłaby się związać z Kamilem, jednak to Marcin był najbardziej zestresowany tym, co za chwilę miał usłyszeć. - Gdyby nie Marcin, to może mogłabym to brać pod uwagę. I gdybyś wszedł inaczej. (...) Od razu poczułam, że coś grasz, nie jesteś sobą, coś jest nie tak- odpowiedziała dziewczyna.

Jednym z najmocniejszych punktów było pytanie do Maurycego, który miał wybrać między Luizą a Sarą.

- To jest okej pytanie. Biorę to na klatę. Z Lui od początku złapałem super kontakt. Sara też jest super. Super nam się rozmawia. No mieliśmy na początku flow , a potem ono zaniknęło. Na 100 procent Lui - odpowiedział chłopak.

Inni uczestnicy nie przestawali jednak drążyć. Zapytany o to, dlaczego w takim razie przytula w nocy Sarę odpowiedział, że poczuł do niej coś więcej, niż przyjacielską więź i "samo tak wyszło", ale "bardzo chętnie wróciłby do Lui, bo czuje z nią więź". Powiedzieć, że dziewczynom nie spodobała się odpowiedź i tłumaczenie chłopaka, to tak jak nic nie powiedzieć. Zdenerwowana Luiza wytknęła Maurycemu, że kiedy pojawiła się Sara, ona poszła w odstawkę.

Czekałam, aż przyjdziesz i szczerze ze mną porozmawiasz, czułam się po prostu niefajnie.

- powiedziała dziewczyna.

"Hotel Paradise 3." Kogo wybrali Sara i Kamil?

Już w poprzednim odcinku dowiedzieliśmy się, że to nowi bohaterowie programu będą mieli wskazać, kto opuści hotel. Do swojego zadania skrupulatnie się przygotowali rozmawiając ze wszystkimi uczestnikami show. Jak wykorzystali zdobyte wówczas informacje?

- Na początku pomyślałem o Maurycym. Kiedy się dowiedziałem o sytuacji pomiędzy nim a dziewczynami, nie spodobało mi się to zachowanie, stwierdziłem, że bardzo nie w porządku to było, ale pomyślałem, że dam chłopakowi drugą szansę - zaczął Kamil. - Zdecydowałem, że osobą, która ma ten raj u siebie jest Simon. Mieszka we wspaniałym miejscu: słońce, palmy i tak dalej i chciałbym, żeby inni też skosztowali tego życia - zakończył swoją wypowiedź, którą wprowadził w osłupienie wielu uczestników programu, narażając się na ich niechęć.

- Decyzja, którą muszę podjąć jest ultra trudna, bo będzie to niestety mój partner Maurycy- wskazała Sara - uważam, że pewne rzeczy powinny być oparte na zaufaniu, a ja tego wsparcia nie do końca czułam.

Maurycy odpada z programu "Hotel Paradise 3."

Werdykt pozostałych gości Hotelu Paradise 3. był dość oczywisty, choć nie obyło się bez zaskakujących zwrotów akcji. Pierwszy to głosowanie Luizy, która mimo, że Maurycy ją zranił, nie oddała na niego swojego głosu. Drugi - głosowanie Kamila, który z kolei zagłosował na Maurycego chociaż do opuszczenia programu nominował Simona.

Tuż przed odejściem z Hotelu Paradise Maurycy dostał jeszcze szansę podarowania immunitetu jednej z dziewczyn. Na zakończenie dnia uczestnicy zorganizowali imprezę, żeby odreagować stresujące nominacje. Nie wszystko jednak poszło po ich myśli, bo już chwilę później Krystian podtopił Basię na basenie.

Następnego dnia uczestnicy dowiedzieli się, kto otrzymał immunitet od Maurycego... Kto to będzie? Dowiemy się w kolejnym odcinku. Przypomnijmy, że w Hotelu Paradise pozostali: Basia i Krystian, Bogusia i Simon, Nathalia i Marcin, Ola i Krzysiek, Sara oraz Luiza.

Zobacz wideo: Sonia w piosence "Oto raj"

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości