13-latek dźgnął rówieśnika nożem. Ranny chłopiec trafił na SOR

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24, gniezno.naszemiasto.pl
Uczeń w szkole

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w jednej ze szkół podstawowych w Gnieźnie. Podczas przerwy 13-latek dźgnął rówieśnika nożem w pośladek. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. Ranny chłopiec trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Gniezno. Uczeń dźgnął rówieśnika nożem

Zdarzenie miało miejsce 25 kwietnia na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Gnieźnie. Jeden z uczniów miał sprowokować kolegę z klasy i wystrzelił w jego kierunku z zabawkowego pistoletu na kulki. W odpowiedzi 13-latek dźgnął rówieśnika nożem w pośladek.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Na miejscu zjawiła się policja oraz pogotowie ratunkowe. Poszkodowane dziecko miało trzycentymetrową ranę. Ratownicy opatrzyli chłopca, który później trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Incydent skończył się założeniem trzech szwów, a po kilku godzinach 13-latek wrócił do domu.

Gniezno. Atak 13-latka był zaplanowany?

Chłopiec, który zaatakował rówieśnika, został przewieziony na komendę policji w Gnieźnie. Tam złożył zeznania mające na celu wyjaśnienie przyczyn incydentu. Funkcjonariusze ustalą, czy był on zamierzony. Wszelkie szczegóły dotyczące sprawy są jeszcze sprawdzane.

Jak przekazał portalowi Gniezno Nasze Miasto oficer prasowy gnieźnieńskiej policji, nieletnim zajmie się sąd rodzinny.

Czytaj więcej na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24, gniezno.naszemiasto.pl

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/Getty Images

Pozostałe wiadomości