W Błagowieszczeńsku, głównym mieście obwodu amurskiego na Dalekim Wschodzie Rosji, jeden z uczniów otworzył ogień w miejscowej szkole gospodarki komunalnej - podały w czwartek agencje informacyjne. Jak poinformowało MSW, zginęły dwie osoby, w tym napastnik.

  Harry Styles wyrusza w kilkumiesięczną trasę koncertową. Muzyk zagra również w Polsce. Jedyny koncert, podczas wiosennej trasy koncertowej, odbędzie się w Krakowie na Tauron Arenie już 10 maja 2020! Niebawem rusza przedsprzedaż biletów.

  Wczoraj odbyła się inauguracja IX kadencji Sejmu. Elżbieta Witek objęła funkcję Marszałek sejmu, a Tomasz Grodzki Marszałka Senatu. Spośród 460 posłów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie, w ławach sejmowych debiutuje aż 141. Z trojgiem z nich - Mateuszem Bochenkiem, Franciszkiem Sterczewskim oraz Pauliną Matysiak, rozmawiał Marcin Sawicki, a dziennikarka sejmowa Agata Adamek zrelacjonowała, co działo się podczas pierwszego dnia Nowego Sejmu.

  Bez względu na to, czy ujeżdżamy konia na terenie stadniny w zimny wiosenny poranek, czy galopujemy po zaśnieżonym lesie zimą – dobra kurtka do jazdy konnej to podstawa stroju jeździeckiego. Sprawdź, jakie okrycie wierzchnie wybrać, by zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

  Rakieta Falcon 9 wysłała na niską orbitę okołoziemską serię 60 satelitów telekomunikacyjnych Starlink. Elon Musk pragnie stworzyć sieć satelitarną globalnego dostępu do Internetu.

  Aby zrobić piękny kardigan na drutach, wcale nie potrzebujesz dużej wprawy w dzierganiu. Wzory na kardigany są często skomplikowane: uwzględniają warkocze, kołnierze, różne sploty, kieszenie. Dowiedz się, jak wykonać prosty, modny kardigan robiony na drutach, który będzie wyglądał na tobie naprawdę świetnie, niezależnie od rozmiaru.

  Z okazji obchodów 11 listopada na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędą się koncerty oraz cały szereg różnego rodzaju atrakcji, o których opowiedział Bartek Jędrzejak. W studiu gościli Patrick Ney, Ryan Socash oraz Joanna Dwernicka, którzy zaznajomili widzów Dzień Dobry TVN ze zwyczajami panującymi przy obchodach świąt narodowych w innych zakątkach świata.

  Maria Muś jest zawodowym pilotem śmigłowca. Poza praca reprezentuje Polskę jako członek narodowej kadry śmigłowcowej. Ale to nie wszystko. Maria jest jedyną kobietą w Polsce wykonującą akrobacje śmigłowcem! Poznajcie jej niezwykłą historię.

  Falkon 2.0. W listopadzie Lublin staje się polską stolicą fantastyki! Ogólnopolski Festiwal Fantastyki Falkon odbędzie się w halach Targów Lublin przy ul. Dworcowej

  Na jednej z działek znajdujących się przy ul. Głębockiej w Warszawie mężczyzna znalazł noworodka owiniętego w reklamówkę. Stan dziecka lekarze określili jako stabilny. Policja zatrzymała w tej sprawie 36-letnią kobietę. Dzisiaj będzie prawdopodobnie przesłuchana. Na miejscu znalezienia dziecka był reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.