Nasze akcje

Prezenter lub prezenterka pogody poszukiwani. Zgłoś się!

Nasze akcje

Aktualizacja:
Autor:
Redakcja
Dzień Dobry TVN
Casting na prezenterów pogody DDTVN
Casting na prezenterów pogody DDTVNDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Chcesz dołączyć do zespołu Dzień Dobry TVN? Zgłoś się do konkursu na prezentera/prezenterkę prognozy pogody. Nie zwlekaj i prześlij swoje zgłoszenie już teraz. Casting trwa.

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski prezentują pogodę  

W sobotnim odcinku Dzień Dobry Wakacje swoich sił w zawodzie prezentera prognozy pogody spróbowali Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Wszystko działo się pod czujnym okiem naszego eksperta Bartka Jędrzejaka, który ocenił zdolności popularnego duetu.

- Na spokojnie mogę teraz pojechać na wakacje, a wy staniecie przy mapie pogodowej - wyznał zachwycony. Prezenter udzielił im także kilku wskazówek. - Warto zacząć od tego, czy mamy pogodę wyżową, czy niżową. Potem opowiadam o miejscach, gdzie pogoda jest mniej przyjemna, żeby potem poprawiać humor słońcem - tłumaczył.

Konkurs na prezentera/prezenterkę prognozy pogody w Dzień Dobry TVN

Lubisz nowe wyzwania i marzysz o pracy przed kamerą? Weź udział w konkursie na prezentera/prezenterkę prognozy pogody w Dzień Dobry TVN. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych dziesięciu kandydatów, którzy pod czujnym okiem jury będą poddani przeróżnym próbom. Zwycięzca dołączy do zespołu twórców programu i będzie mógł prezentować prognozę pogody na antenie.

Zobacz także:

Autor:Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Małgorzata Deriglasoff

Pozostałe wiadomości