Newsy

Nowe cykle w Dzień Dobry TVN. Co zobaczymy w jesiennej ramówce?

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta
Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcia dnia, niż spędzenie poranka z Dzień Dobry TVN. W nowym sezonie programu zobaczymy wiele nowych cykli oraz kontynuacje dobrze znanych i lubianych formatów. Nie zabraknie również niespodzianek. Jeden z widzów będzie miał szansę dołączyć do grona prezenterów pogody.

Jesienna ramówka 2022 - Dzień Dobry TVN

Uśmiech, pozytywna energia, garść najważniejszych informacji z kraju i ze świata, inspirujący goście i eksperci oraz solidna dawka sprawdzonych porad. Wszystko to czeka codziennie na widzów w Dzień Dobry TVN.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

W nowym sezonie redakcja przygotowała wyjątkową niespodziankę. Widzowie Dzień Dobry TVN będą mogli wziąć udział w castingu na prezentera pogody. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych dziesięciu kandydatów, którzy pod czujnym okiem jury będą poddani przeróżnym próbom. Zwycięzca dołączy do zespołu twórców programu i będzie mógł prezentować prognozę pogody na antenie.

Nowe cykle w Dzień Dobry TVN

Jesienią w Dzień Dobry TVN zobaczymy nowe formaty. Jak wygląda na co dzień życie najmłodszych w odległych zakątkach świata? Czym się zajmują? Jak spędzają wolny czas? Na te oraz inne pytania odpowie nowy cykl "Dzieci świata". Podróżniczka Marzena Figiel-Strzała wybierze się za granicę, by sprawdzić, co łączy i dzieli dzieci mieszkające w przeróżnych zakątkach kuli ziemskiej.

Z kolei w "Dzień Dobry Ameryko" dziennikarka Irmina Somers, Polka mieszkająca w Kanadzie, odwiedzi Stany Zjednoczone by spotkać się ze swoimi rodakami i sprawdzić, jak ułożyli sobie życie za oceanem. 

Na antenie nie zabraknie też kontynuacji ulubionych cykli. W "OszczędzaMY" dostaniemy masę przydatnych porad na temat tego, jak radzić sobie z inflacją i rosnącymi cenami. Dla miłośników zwierząt idealny będzie cykl "Opcja adopcja", w którym specjaliści przekonają, że warto adoptować zwierzęta oraz pokażą, jak radzić sobie z tymi, które sprawiają kłopoty.

Michał Cessanis po raz kolejny zabierze widzów w podróż po świecie, a Mikołaj Rey w "Rey smakuje" będzie podążał tropem niezwykłych smaków i miejsc, z których pochodzą. 

Jesienne poranki z Dzień Dobry TVN to solidna dawka pozytywnej energii! Do końca sierpnia program można oglądać o godz. 9.00, a już od września prowadzący będą witać widzów o godz. 8.00.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości