Najnowsze

Sara Chmiel z zespołem Łzy na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie utworu "Ta mała"

Najnowsze

Autor:
Sabina
Zięba
Łzy w piosence „Ta mała”

Obecnie istnieją dwa oddzielne zespoły o nazwie Łzy. Jeden z nich na początku grudnia wydał utwór "Ta mała". Teraz formacja z Sarą Chmiel jako wokalistką zaprezentowała tę piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

Zespoły Łzy

Zespołu Łzy nie trzeba nikogo przedstawiać. Wszyscy znają hity sprzed lat tworzone przez lidera, Adama Konkola, a także byłą wokalistkę grupy, Anię Wyszkoni. Po jej odejściu, muzycy przez lata grali z inną piosenkarką, aż 4 listopada na stronie internetowej grupy pojawił się komunikat o odejściu lidera z zespołu. Dzień później, Adam Konkol opublikował w sieci obszerne oświadczenie, w którym wyjaśnił, że nie opuścił formacji, a postanowił zmienić jej skład.

Obecnie funkcjonują dwa zespoły o takiej samej nazwie. Jeden należy do Adama Konkola. Funkcję wokalistki pełni w nim Paulina Titkin, gitarzysty - Szymon Błoch, basisty – Piotr Malinowski, a perkusisty – Jakub Kaczyński. Drugi składa się z kolei z piosenkarki Sary Chmiel-Gromali, basisty - Arkadiusza Dzierżawy, gitarzystów - Rafała Trzaskalika i Daniela Arendarskiego, klawiszowca - Adriana Wieczorka oraz perkusisty - Dawida Krzykały.

Piosenka "Ta mała"

Zespół z Sarą Chmiel jako wokalistką, 6 grudnia zaprezentował nowy singiel zatytułowany "Ta Mała". Utwór jest "mikołajkowym prezentem" od zespołu dla fanów. Promuje on nadchodzący album, który ma zostać wydany z okazji 25-lecia Łez, a opowiada o gitarze.

- Mogę donikąd iść, gdy ona jest ze mną, po mojej stronie cała przyjemność i choć jest obok, to już mi jej brak, cokolwiek powie, jestem zawsze na tak - śpiewa Sara Chmiel.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości