Horoskop

Horoskop tygodniowy. Wysokie wygrane dla trzech znaków zodiaku

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
Dzhulbee/Getty ImagesHoroskop tygodniowy 3-9 stycznia 2022 r.

Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Koziorożca. Tydzień zapowiada się pracowicie, owocnie i korzystnie. Sprawdź horoskop tygodniowy na 3-9 stycznia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała dla nas astrolog Merkurja.

Za sprawą Merkurego w Wodniku wpadniemy na genialne rozwiązania dotychczasowych problemów. Możemy również liczyć na korzyści płynące z pracy oraz zapowiedzi podwyżek bądź awansów. Na razie możemy cieszyć się dobrze rozpoczętym rokiem i zbierać siły na zaplanowane przedsięwzięcia.

Horoskop tygodniowy 3-9 stycznia 2022 r.

Księżyc będzie rósł i przemierzał kolejne znaki zodiaku. Tydzień raczej oszczędzi nam przykrości, ale bliżej weekendu zacznie się odzywać negatywny wpływ kwadratury Marsa i Neptuna, która uderzy z większą siłą dopiero 11.01.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Sekstyl Wenus i Neptuna w środę (5.01) da romantyczne chwile, koniunkcja Słońca i planety miłości w niedzielę (9.01) sprawi, że randki będą bardzo udane, a wygrane wysokie. Tyczy się to w szczególności Byków, Koziorożców i Ryb.

Horoskop tygodniowy Baran

Możesz czuć, że szczęście na chwilę straciło Cię z oczu, a los wymaga od Ciebie głównie pracy i dyscypliny. Być może tak właśnie teraz jest, że masz skupić się na pracy i obowiązkach, aby zbierać efekty tego działania w późniejszym terminie. Nie poddawaj się, trzeba teraz się zawziąć i przetrwać tą nawałę w pracy czy szkole. Dasz radę, nawet jeśli w połowie tygodnia ktoś wycofa się z obiecanej Ci pomocy. Przynajmniej wiesz, z kim masz do czynienia. W partnerstwie nie spieraj się o detale, to tylko zszarga Ci i tak napięte nerwy, a niewiele ugrasz.

Horoskop tygodniowy Byk

W najbliższych dniach możesz liczyć na wiele przyjemności i szczęśliwych zrządzeń od losu. Planety mają Cię teraz na celowniku i jesteś mile widziany w rożnych kręgach. Spotkają Cię przyjemne materialne niespodzianki. Aktywna w tym tygodniu Wenus nie zapomni o Tobie i wejdziesz w nowe, atrakcyjne towarzystwo, w którym będziesz adorowany. W pracy doskonale, ze zdrowiem również lepiej. Czy masz powody do narzekania? Doceń, co masz.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

To będzie wymagający tydzień. Na niebie zmiana aury na bardziej względem Ciebie krytyczną. Musisz stanąć na wysokości zadania i to w kilku miejscach naraz. Jeśli podołasz, nagroda, o którą warto walczyć, przyjdzie, ale pod koniec stycznia. Teraz czas na mrówczą pracę. Tym bardziej gorzką, że nie jesteś w optymalnej dyspozycji zdrowotnej, ale jak mus, to mus. Sytuację ratuje tylko Merkury w przyjaznym Ci znaku Wodnika, który podpowie co zrobić, aby dopiąć terminy, być na czas we właściwym miejscu i rozmawiać z odpowiednimi osobami.

Horoskop tygodniowy Rak

Przed Tobą doskonałe dni, które pomogą w osiągnięciu Twoich zamierzeń. Jeśli chcesz coś ugrać w swoim życiu zawodowym i karierze, nie wahaj się, to właśnie jest ten moment. Będą Ci sprzyjać spotkani na Twej drodze ludzie. Zdrowie poprawi się, a na koncie pojawią dodatkowe kwoty. Wszystko idzie zgodnie z planem, nawet jeśli chodzi o Twoje uczucia! Nareszcie będziecie mieć więcej czasu dla siebie i spędzać go w parach, tak jak lubicie najbardziej. Korzystaj z układów na niebie, ponieważ w przyszłym tygodniu jest już trochę trudniej.

Horoskop tygodniowy Lew

Ten tydzień przyniesie Ci skupienie się na tym, co naprawdę wartościowe i godne uwagi. Będziesz musiał trochę zawalczyć o to, co jest dla Ciebie rzeczywiście cenne. Szczególnie pierwsze dni tygodnia każą Ci wybierać pomiędzy różnymi opcjami i - aby podołać jakiemuś zadaniu - nie będziesz mógł rozmieniać się na drobne. Po środzie zrobi się przyjemniej i możesz spodziewać się radośniejszej atmosfery. Będzie okazja do radosnego spędzania czasu wśród znajomych. Merkury w opozycyjnym znaku Wodnika zaprosi Cię na ploteczki, zachęci do wzajemnego odwiedzania się i zaproponuje udane, krótkie podróże.

Horoskop tygodniowy Panna

Będziesz teraz spijać śmietankę za swoją ciężką pracę z poprzednich tygodni. Los szczodrze Cię nagrodzi. Zadbasz również w większym wymiarze o zdrowie i będziesz szlifować kondycję fizyczną. To mogą być wyjątkowo udane dni. Ktoś bardzo liczy na zacieśnienie znajomości z Tobą i będzie robić wiele, o ile nie wszystko, aby zyskać Twoją przychylność. Jesteś teraz szczególnie atrakcyjna partnersko i będziesz przyciągać do siebie nowych wielbicieli. W sprawach zawodowych łap okazję w środę i piątek.

Horoskop tygodniowy Waga

Trudno Ci będzie pogodzić się z pewnymi niesprawiedliwościami w miejscu pracy czy szkole. Ktoś inny zbiera laury, chociaż to był Twój pomysł bądź praca. Kwadratura Słońce i Wenus do Twojego znaku może skutkować bólami głowy, obniżeniem nastroju i zmianą kondycji fizycznej na gorszą. Dopiero koniunkcja Słońca i Wenus pod koniec tygodnia odwróci ten trudny trend. Nie przejmuj się. Po prostu weź wolne albo odpuść parę zadań, których nie musisz wykonywać. Lepiej zrobisz, kiedy rozładujesz ten stres na świeżym powietrzu, zamiast zamartwiać się w samotności. W środę ktoś przyjazny poradzi Ci i pocieszy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Na niebie silny układ planetarny działający na Twoją korzyść. W Twoim życiu zajdą korzystne zmiany. Pozbędziesz się kilku iluzji i kilku trudnych osób. Możesz liczyć na doskonałe relacje w miejscu pracy. W Twoich sprawach partnerskich też jest lepszy klimat, dzięki temu spędzicie więcej czasu we dwoje. Środa i niedziela przyniosą jakieś prezenty i miłe uczuciowe niespodzianki. Uważaj, aby tego nie popsuć swoimi flirtami, Tobie wydaje się to być niewinne i niezbyt znaczące, ale Twoja druga połówka sądzi zgoła odmiennie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Życie postawi na Twojej drodze jakieś większe pokusy, którym niestety nieroztropnie będziesz ulegać. Powinieneś w tym tygodniu bardziej uważać na to, co mówisz i jak postępujesz, ponieważ ktoś może się obrazić i zacząć widzieć w Tobie swojego wroga. Powściągnij swój język i nie opowiadaj o swoich planach i pomysłach wszem i wobec, ponieważ ktoś może ukraść Ci pomysł lub projekt. W tym tygodniu możesz płacić za swoją niefrasobliwość. Z kondycją fizyczną bez zmian, ale kolana lub dolny odcinek kręgosłupa mogą dawać znaki, że wymagają chociaż jakiegoś masażu.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Aura planet wybitnie Ci sprzyja zawodowo. Położenie Słońca, Wenus i Plutona sprzyja Twoim interesom. Pewne znajomości korzystnie wpłyną na Twoje finanse. Przed Tobą mnóstwo zajęć, które dadzą oczekiwane profity. Zdobędziesz też dodatkowe środki na swoje zakupy i inwestycje. W kwestiach uczuciowych również świetne wpływy. Wenus oświetla Cię teraz swoim blaskiem i nikt nie widzi Twoich wad, wszyscy Cię lubią i chcą z Tobą spędzać czas. Jawisz się jako chodzący ideał. Tak, rzeczywiście to dziwne, ale mimo wszystko korzystaj.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wpływy planetarne nie wróżą Ci łatwego tygodnia. W ciągu najbliższych dni unikaj forsownego treningu, nie uprawiaj intensywnie sportów, nie skuś się na ciężkostrawne posiłki, ponieważ Twoja kondycja nie jest w szczytowej formie. Wymagasz od siebie zbyt wiele. Powinieneś się zająć swoim zdrowiem i podreperować swoją energię życiową. Szczególnie zwróć uwagę, jak niedbale ostatnio się odżywiasz i postaraj się to zmienić. W sprawach zawodowych chwila ciszy, co nie powinno Cię martwić, wręcz przeciwnie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Będziesz, Rybo, w tym tygodniu znacznie silniejsza niż ostatnio, a Twoje zachowanie będzie bardziej asertywne. Masz możliwość zaakcentować swoją pozycję w miejscu pracy czy szkole i obronić swoje terytorium. Nadchodzące dni będą zdecydowanie łatwiejsze. Ktoś odda pieniądze, ktoś inny przyniesie dawno pożyczony przedmiot. W najbliższych dniach będą do Ciebie wracać Twoje własności. Czeka na Ciebie miła podróż z doskonałym towarzystwem. Przyda Ci się zmiana otoczenia, podziała to na Ciebie jak balsam. Odpoczywaj, zbieraj siły przed trudnymi dla Ciebie układami na kolejny tydzień.

Co gwiazdy mówią o mężczyznach?
Co gwiazdy mówią o mężczyznach?Jak sobie radzić z mężczyznami z poszczególnych znaków zodiaku? Na co mężczyźni urodzeni w poszczególnych znakach zodiaku zwracają uwagę?
Dzień Dobry TVN

Wiły - kim były samowiły i samodiwy?

Wiłami określano południcę, mamunę lub rusałkę na południu słowiańskich krajów. Na zachodzie uchodziła jako straszydło, które sprowadzało obłęd, jednak na południu były pięknymi, skrzydlatymi dziewczętami, które można było spotkać w grupie. W lasach mieszkały samowiły, w górach zagorkinie, w wodach brodarice, a w obłokach oblakinie. Były to dusze młodo zmarłych dziewcząt i były niemal przezroczyste, nagie bądź kuso odziane.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzhulbee/Getty Images

Pozostałe wiadomości