Horoskop na sobotę. Nadrobimy zaległości w kontaktach

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 18 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie brak większych układów między planetami.

Horoskop dzienny na sobotę, 18 marca 2023 r.

Dzisiaj złapiemy tak potrzebny po ostatnich, wymagających dniach oddech. Będziemy odpoczywać, regenerować umysły i ciała, uspokajać emocje. Dużego znaczenia nabiorą zapomniani ostatnio koledzy i przyjaciele. Nadrobimy zaległości w kontaktach, zwierzymy się z problemów całego tygodnia i po prostu będzie lżej, łatwiej. Większa część zodiaku zacznie odzyskiwać utracony optymizm.

Horoskop dzienny na piątek, 17 marca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Szykuje się lepszy dzień, jeśli chodzi o twoje podróże i spotkania z przyjaciółmi. Będziesz mieć lepszy humor. Możesz liczyć na dobrą atmosferę w towarzystwie. Wszystkim będzie do śmiechu i podzielicie się wrażeniami z całego tygodnia. W domu ktoś wreszcie zacznie z tobą rozmawiać.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Układająca się w twoim znaku Wenus pomoże ci stanąć na nogi. Poczujesz się pewniejszy siebie, a twoje poczucie własnej wartości się zwiększy. Dzisiaj nie powinieneś się zamartwiać na zapas. Skupisz się głównie na tym, aby zająć się swoimi potrzebami, załatwisz niezbędne sprawunki do domu, a po południu po prostu poleniuchujesz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzień będzie lepszy za sprawą Księżyca w pokrewnym znaku Wodnika. Poczujesz, że niebo się przeciera i widać już błękit. Otrzymasz informację, która będzie pomyślna i dobrze rokuje na interesujące cię kwestie zawodowe. Sobota powinna być dla ciebie lżejsza i spokojniejsza niż ostatnie dni. Sprawisz sobie jakąś przyjemność.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj nie będzie lekko, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Ktoś może mieć wobec ciebie niesprawiedliwe zarzuty i sprawi ci tym przykrość. Księżyc w znaku Wodnika zachęca cię do postania w przestrzeni internetu lub kontaktów zdalnych. Na spotkania bezpośrednie raczej nie będziesz mieć ochoty i energii.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Malejący Księżyc w znaku Wodnika uruchomi wspomnienia i przyjdzie ci na myśl kilka nieprzyjemnych sytuacji z przeszłości. Mogą się odezwać osoby, z którymi kiedyś byłeś związany. Bardzo możliwe wiadomości od ex małżonków lub byłych partnerów. Będziesz oglądał się wstecz.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Wenus, która przebywa w znaku Byka, przyniesie ci nagłe rozczulenie się. Możliwe, że zdecydujesz się na spontaniczne wyznanie uczuć lub zaprosisz kogoś na spotkanie tylko we dwoje. Coś, co długo w sobie tłumiłaś Panno, dzisiaj wyjdzie na zewnątrz, nie wstrzymuj tego, ponieważ to zadziała na ciebie oczyszczająco.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Możesz czuć, że kryzys odchodzi, że coś w sobie przepracowałaś. Dzisiaj będziesz mieć więcej energii i wiary w ludzi. Wróci ci ochota na spotkania, rozmowy i aktywność na świeżym powietrzu. Odkładane spotkania i imprezy dojdą wreszcie do skutku. Dobrze ci zrobi, kiedy się wygadasz.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj spotkasz się oko w oko z prawdziwą naturą pewnej osoby. Kwadratura Księżyca do twojego znaku sprawi, że zawiedziesz się na czyimś postępowaniu. To, co się ujawni, może być bolesne i sprawi ci psychiczny dyskomfort, ale wieczorem będziesz się cieszył, że wiesz, na czym stoisz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Mogą pojawić się jakieś nieprzyjemności dotyczące spraw finansowych i niejasności wokół waszego wspólnego portfela. Będą dyskutowane sprawy budżetu domowego. Trzeba będzie wypracować sobie jakiś plan na pokonanie trudności. Wieczór będzie lżejszy, wesoły, wręcz rozrywkowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj twoje sprawy zwolnią i zaczniesz cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem. Szykuje się sobota na luzie. Możesz zabrać się za jakieś drobne porządki, które będą bardziej przyjemnością niż obowiązkiem. Może umyjesz auto, uporządkujesz swoje papiery na biurku, oddasz się zaległej, ciekawej lekturze.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Malejący Księżyc nadal operuje w twoim znaku zodiaku i ktoś zajdzie ci mocno za skórę. Poczujesz, że musisz się wreszcie decydować na coś nowego. Najwyższy czas podjąć ryzyko i otworzyć się na świeże możliwości. Wieczorem nadrobisz zaległości w kontaktach z przyjaciółmi i wznowisz jakieś znajomości.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj nie będziesz myśleć o niczym innym jak tylko o odpoczynku. Tak intensywnego, tak mocnego tygodnia nie miałaś od miesięcy, więc należy ci się jakaś regeneracja i prawo do tego, aby spędzić sobotę, jak tylko sobie życzysz. Możesz chodzić w szlafroku do południa, jeść śniadanie w łóżku i robić wszystko, na co tylko masz ochotę… mało tego, nie będziesz mieć z tego powodu żadnych wyrzutów.

Cupido jako planeta hipotetyczna

Cupido jako planeta hipotetyczna w horoskopie urodzeniowym można uznać za zwiastun ciepła i rodzinności. Słowa kluczowe przypisywane do niego to małżeństwo, przynależność do rodziny, klanu i grupy społecznej, ale również kliki. Może oznaczać zespół, agencję i korporację, ale też kolekcje, takie jak sztuka czy rzemiosło.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Perseomed/Getty Images

Pozostałe wiadomości