Horoskop na poniedziałek. Tydzień przywitamy w ognistych nastrojach

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop na czerwiec
Horoskop na czerwiec Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 5 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca. Po godzinie 9.30 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Koziorożca. Tydzień przywitamy w ognistych nastrojach, które są pozostałością działania ostatniej Pełni Księżyca.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 5 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Na wyciszenie nie mamy co liczyć, ponieważ popołudniu, o godzinie 15.46 nasza władczyni serc czyli Wenus, wkroczy do znaku Lwa, w którym zacznie rozpalać nasze oczekiwania i podsycać miłosny płomień. Wieczorna opozycja pomiędzy Wenus a Plutonem jeszcze pogłębi naszą potrzebę wspólnego przeżywania ekscytujących emocji i zapragniemy towarzystwa. Osoby samotne, mogą spotkać kogoś, kto nie pozwoli im na obojętność.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To będzie wyjątkowy wieczór po intensywnym dniu. W szczególności Barany urodzone w marcu mogą zaliczyć bardzo satysfakcjonujące partnersko chwile. Dzisiaj będziesz czuł się jak przodownik w miejscu pracy i jak romantyczny bohater wieczorem. Czeka cię duży wzrost pewności siebie. Towarzyszy ci dobra energia.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Opiekująca się tobą Wenus szykuje się do przejścia do znaku Lwa. Zostaniesz poniekąd zmuszony do tego, aby działać z większą ekspresją i rzucić się w jakiejś sprawie na głęboką wodę. Nie lubisz kiedy sytuacja nabiera aż takiego tempa i nie masz czasu na zastanowienie. Zapomnij o wahaniach. Dzisiaj nie ma miejsca nawet na to, aby wypić w spokoju kawę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Działasz cały czas pod wpływem Pełni Truskawkowego Księżyca, w związku z czym jesteś odważniejszy i z chęcią ryzykujesz. To ci się jeszcze bardziej opłaci, jeśli poczekasz na wkroczenie Wenus do znaku Lwa. Sytuacja przechyli się na twoją korzyść kiedy do gry wkroczy jakaś kobieta, która wyraźnie i głośno pochwali cię przed szerszym gronem. Tak się dzisiaj stanie.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj coś się zakończy, coś się dopełni. Wenus opuszcza twój znak zodiaku, w związku z czym możesz mieć poczucie, że jakiś etap jest już za tobą. Atmosfera w pracy w znacznej mierze się uspokoi i zaczniesz się skupiać na tym czego potrzebujesz na poziomie emocjonalnym. Księżyc w Koziorożcu sugeruje, że zrobisz sobie wieczór, który przeznaczysz na zaspokajanie swoich potrzeb i pragnień.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dopiero co wchłonąłeś jak gąbka ogniste wpływy Pełni Księżyca w znaku Strzelca, a już otrzymujesz od nieba kolejny prezent! Wenus popołudniu zagości w twoim znaku zodiaku i będzie w nim rezydować do dziewiątego października! Czy to nie lekka przesada? W tym czasie planeta przyjemności zadba o twoją urodę i wygląd oraz skutecznie odejmie ci lat. Poczujesz się kochany, atrakcyjny i komplementowany Lwie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Rankiem nadal będziesz rozpamiętywać niezbyt miłe sytuacje i spotkania ostatnich dni. Ratuje cię przejście Księżyca do znaku Koziorożca, które nakieruje twoją uwagę na pracę i obowiązki. Dzięki temu uwolnisz się od sytuacji i ludzi, którzy zdążyli cię ostatnimi dniami porządnie zmęczyć. Wieczorem doświadczysz nastroju na kino, lekturę lub dobrą muzykę jako antidotum.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj twoje potencjalne źródła nieprzyjemności lub obaw po prostu wyschną. Nie będziesz już dłużej musiała przejmować się czyimiś nastrojami czy fochami. Po prostu chcesz wyjść z opresji obronną ręką i to za sprawą Wenus w znaku Lwa może się udać. Uważaj jedynie na wieczorną opozycję twojej opiekunki i Plutona. Ktoś będzie wysyłał ci negatywną energię, ze złości, że nie udało ci się zaszkodzić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W poniedziałek nałoży się na siebie wiele różnych wpływów, co spowoduje u ciebie cały wachlarz emocji. Opozycja Wenus i transformującego Plutona może spowodować, że ulegniesz nagłym impulsom i poddasz się wpływowi chwili. Może dojść do nieprzyjemnego spotkania. Zapragniesz skonfrontować się natychmiast z jakąś osobą i nie przyjmiesz do wiadomości słowa nie. To nie jest rozsądne postępowanie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twoja energia szybuje wysoko jak stacja orbitalna. Jesteś na fali Pełni Księżyca w twoim znaku i możesz zaimponować sam sobie swoimi umiejętnościami oraz determinacją. Dzisiaj przeciągniesz kogo tylko chcesz na swoją stronę i przekonasz do swoich racji najbardziej opornych. Popołudniu Wenus przejdzie do trygonu ognia i zaczniesz odczuwać płomienie miłości w swoim sercu. Jest szansa, że ktoś je z tobą podzieli.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Księżyc, który już maleje po pełni przechodzi do twojego znaku zodiaku, co jest dla ciebie dobrą informacją. Będzie ci łatwiej rozmawiać ze współpracownikami na trudne tematy. Coś trzeba ukrócić, z czegoś zrezygnować. Dzisiaj łatwiej podejmiesz jakieś decyzje o zredukowaniu czegoś. W relacji rozmowy zejdą na tory, za którymi nie przepadasz. Ktoś chce wyjazdu, ty nie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nareszcie coś drgnęło w dobrym kierunku jeśli chodzi o świat twoich uczuć. Dzisiaj Wenus znajdzie się w opozycyjnym znaku Lwa i będzie w kontakcie ze znajdującym się w twoim znaku Plutonem. To dobra informacja w szczególności dla styczniowych Wodników. W waszym życiu miłosnym szykują się zmiany na lepsze. W poniedziałek poczujesz, że na twoje serce odżyło i znowu mocno bije.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W tym dniu powinnaś się kierować zasadą, że jeśli nie jesteś czegoś pewna, to tego nie robisz. Nie wypowiadaj się na tematy, które nie do końca znasz. Dzisiaj ktoś celowo i złośliwe może przekręcić twoje słowa, tak aby spadła na ciebie czyjaś niechęć. Możesz być narażona na ataki lub podstępy. Zachowaj ostrożność i rób tylko to, co należy do twoich obowiązków.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości