Horoskop tygodniowy. Sytuacja na niebie mocno nakręci tempo wydarzeń

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 29.05-4.06. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Bliźniąt. Nasz naturalny satelita na nocnym niebie rośnie i osiągnie w niedzielę, 4 czerwca, fazę Pełni Księżyca. Przez cały tydzień będziemy czuli, że nadchodzący Truskawkowy Księżyc budzi w nas ciekawość i odwagę. Sytuacja na niebie mocno nakręci tempo wydarzeń. 

Horoskop tygodniowy na 29.05-4.06 dla wszystkich znaków zodiaku

Ostatnie dni maja będą wlewać w nas wiarę w to, że życie już niebawem przyniesie nam jakąś atrakcyjną niespodziankę i wiele powodów do radości. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca rozpali nasze pasje do czerwoności. W środę (31.05) szykuje się na niebie kwadratura Wenus i Eris, która nie działa tak pozytywnie jakbyśmy sobie tego życzyli. W tym dniu łatwo będzie o kłótnie i nieporozumienia.

Kolejne aspekty szykują się już łagodniej. Szczególnie sobotni trygon Wenus i Neptuna (3.06) pełen będzie romantycznych uniesień i zaserwuje nam idealny klimat na randkę. Niedziela to czas mocnego, połączonego wpływu porannej Pełni Księżyca i wieczornej koniunkcji Merkurego i Urana. W ostatnim dniu tygodnia wszystko jest możliwe! Od skrajnej euforii do niespodziewanych i nieoczekiwanych zwrotów wydarzeń włącznie. Urządzenia elektroniczne mogą w niedzielę pracować tak jak chcą. Szykujmy się na truskawkowy shake przygotowany przez czerwcową Pełnię Księżyca.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Twoje pomysły, które spaliły na panewce w poprzednim miesiącu, teraz odrodzą się i zyskają nową świeżość. Wszystko rusza jak torpeda lub nowe rakiety Elona Muska. Wokół Ciebie roi się od nowych osób, a wśród nich są takie, które patrzą na ciebie maślanym wzrokiem, nie udawaj, że tego nie widzisz, bo nikt ci w to nie uwierzy. Nie dziw się. Księżyc rosnący do Truskawkowej Pełni dodaje ci mocy, i uroku osobistego ponieważ będzie się odbywać w ognistym znaku Strzelca. W tym tygodniu szykują się podboje miłosne, zdobycze zawodowe i satysfakcja finansowa. Jakby tego było mało poprawi ci się zdrowie i przyjdą okazje do podróżowania. To jest życie…

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Mogę powiedzieć, że dobrze to już było. No niestety. Takie są zasady gry. Kiedy kilka tygodni temu cały zodiak załamywał ręce, tobie się wiodło całkiem całkiem… Teraz przyszła kolej na zmianę. To ty będziesz teraz utyskiwać na wszystkie bolączki świata. A to znajomi się nie spisali, a to drogi żółciowe nie w formie, a to znowu nieprzewidziane, dodatkowe wydatki. W tym tygodniu będą cię drażnić głośne, bardzo egocentryczne osoby, które widzą tylko czubek swojego nosa. Może to i nie są zbyt sprzyjające dni, ale sobotni trygon Wenus i Neptuna wszystko ci wynagrodzi na gruncie sercowym. Tego dnia będzie wyjątkowo romantycznie i poczujesz z kimś niesamowitą więź duchową.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Pełnia Truskawkowego Księżyca w opozycyjnym znaku Strzelca (4.06)? Jesteś jak najbardziej na tak! Ten tydzień będzie ci upływał w rytm samych smakołyków, które życie podawać ci będzie na srebrnej tacy. Zdawaj się na intuicję, zdawaj się na siłę wyższą, ona poprowadzi cię jak po nitce do kłębka do spełnienia twoich marzeń. Wszystko, absolutnie wszystko jest możliwe pod wpływem truskawkowych, czerwcowych czarów! Pamiętaj, że Słońce cały czas znajduje się w twoim znaku zodiaku i właśnie obchodziłeś, obchodzisz, bądź będziesz obchodził urodziny, co oczywiście również jest powodem do celebrowania i do tego, abyś czuł się wyróżniony i silniejszy. Uważaj, jedynie w niedzielę (4.06), ponieważ sam dzień Pełni Księżyca jest okraszony koniunkcją twojego patrona Merkurego i nieobliczalnego Urana. Komuś mogą puścić nerwy z powodu twojej celebracji!

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Nie ma co liczyć na chwilę spokoju. Zapomnij o odpoczynku, przedterminowym urlopie czy wylegiwaniu się na leżaczku z chłodzącym napojem w ręku. Co to, to nie. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Ognista Pełnia Księżyca w znaku Strzelca wyciśnie z ciebie wszystkie soki. Będziesz musiał pracować jak szalony i ganiać z miejsca na miejsce jak przysłowiowy kot z pęcherzem. Nie to, żeby ci się to nie opłaciło. Spokojnie, finanse się zgodzą, nawet lepiej niż zakładałeś, ale wysiłek będzie naprawdę solidny. Poza tym ponownie uruchomią się jakieś procesy w układzie pokarmowym, które u siebie co jakiś czas gościsz, ale których nie lubisz, nie tolerujesz. Zgaga, nadmiar kwasów żołądkowych i różnego rodzaju pieczenia w przełyku… brzmi jak opis jakiegoś farmaceutyku? Znasz to aż nadto dobrze. W sprawach partnerskich szykuje się piątkowo-sobotnia idylla. Układ pomiędzy Wenus a Neptunem tworzy z twoją fazą wielki, wodny trygon, więc możesz liczyć w partnerstwie na co tylko chcesz, ponieważ ktoś nie poskąpi ci czułości.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Piękny tydzień, piękne układy. Sprzyja ci Słońce w znaku Bliźniąt a na dodatek stanu twoich życiowych baterii cały czas pilnuje Mars, który rezyduje w twojej fazie zodiaku. Nadchodząca, ognista Pełnia Księżyca w znaku Strzelca (4.06) również dorzuci swoje plusy do akumulatorów. Będziesz mieć mnóstwo energii. Właściwie nie wiesz co masz ze sobą począć, bo byś się chwytał wszystkich pomysłów i wszystkich scenariuszy. Wybierz kilka najlepszych, a reszta zrobi się sama. Trudnym dniem będzie środa. Ktoś zapragnie skłócić cię z partnerem bądź partnerką. Nie wdawaj się w dyskusje z osobami, które tak naprawdę nie wiedzą co się u was dzieje. Lekkim zagrożeniem może być żyłka hazardowa, która się w tobie obudzi. W sobotę i niedzielę zapragniesz adrenaliny i zrobisz coś nad wyraz ryzykownego.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W tym tygodniu będziesz mieć chwilę wytchnienia, ponieważ ktoś zdecyduje się cię wyręczyć. Być może nie masz innego wyjścia, ale trzeba prosić o urlop z powodu uroczystości rodzinnych bądź innych ważnych wydarzeń w twoim życiu osobistym. Praca zejdzie na dalszy plan, co u ciebie rzeczywiście jest kompletnym kuriozum. Nagle okaże się, że twoje życie towarzyskie jest również ważne, a nawet satysfakcjonujące! Koledzy z dawnych lat, szkolni przyjaciele i inne, kiedyś istotne w twoim życiu osoby odezwą się i przypomną o swoim istnieniu. Spędzisz całkiem miły weekend! Nie oglądaj się wstecz. Zobacz jak serdecznie i szczerze uśmiecha się do ciebie Byk lub Ryba, którzy zaproponują jakieś pełne wrażeń spotkanie. Jeśli tylko się na nie zgodzisz, nie pożałujesz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Przed tobą tydzień uważnej pracy i dużej aktywności umysłowej. Będziesz się uczyć, wchłaniać wiedzę, zmuszać swój umysł do pracy ponad normę. Bardzo dobrze, ponieważ teraz stoisz na wyżynach intelektualnych możliwości i dasz radę osiągnąć coś ważnego jeśli chodzi o twoją karierę zawodową lub szkolną. Jeśli czekasz na wyniki egzaminów, bądź spokojna, wieści, które do ciebie spłyną będą przewyższały twoje założenia. W uczuciach sytuacja opiera się głównie na marzeniach i snuciu planów dotyczących tego, co byście robili gdybyś miała czas. Na spełnienie tych snów i romantycznych wizji możesz liczyć pod wpływem trygonu Wenus i Neptuna w sobotę (3.06). Uważaj w środę (31.05)! Kwadratura Wenus i złośliwej Eris spowoduje, że lekko poślizgnie ci się noga. Ktoś bardzo nieuprzejmy będzie cię zbijał z tropu i niszczył twoją pewność siebie raniącymi uwagami.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Układ na niebie nie będzie cię oszczędzał. Nie masz możliwości wymigać się od współudziału w jakimś przedsięwzięciu. Jesteś jak pociągowy koń lub lokomotywa ciągnąca dziesiątki wagonów i słusznie czujesz się tym przeciążony. Ktoś składa na twoje barki ogromną odpowiedzialność. Otoczenie będzie miało z ciebie wiele pożytku, ale ty sam nie jesteś zadowolony z tego jak wygląda twoje życie. Odczujesz psychiczny dołek, szczególnie w okolicy środy. W pracy w ostatnim dniu maja dojdzie do jakiegoś tarcia, które wywoła zapalną iskrę. Dopiero w piątek i sobotę będą lepsze perspektywy. Trygon pomiędzy Wenus a Neptunem (3.06) zacznie cię wspierać w twoim życiu miłosnym. Wiadomości od bliskiej sercu osoby przyczynią się do tego, że znajdziesz w sobie jeszcze trochę siły aby podołać przeciwnościom. Weekend poświęcisz tylko na to, co przyniesie ci satysfakcję i szczęście.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Szykuje się tydzień pod znakiem truskawki i szampana! Brakuje jeszcze tylko kawioru, ale może i na to przyjdzie czas. Coraz bliżej Pełnia Księżyca w twoim znaku zodiaku (4.06), która przyniesie nie tylko zawirowania w życiu partnerskim, ale również niemałe sensacje dotyczące twoich układów zawodowych. W ciągu najbliższych dni odkryjesz coś istotnego i ważnego dla ciebie jeśli chodzi o twoje dalsze życie. Być może stwierdzisz, że chcesz natychmiast zmienić pracę, pokusisz się o nowy adres, sprzedasz stare auto! Wszystko jest możliwe. Kosmos otwiera przed tobą bajkowy sezam i mówi – bierz co chcesz. Z negatywów i trudności – będziesz oszołomiony mnogością opcji i propozycji. Sam w tym wszystkim się odrobinę zagubisz. Dlatego posłuchaj rady jakiegoś ziemskiego znaku, czyli Byka, Panny bądź Koziorożca. One będą w tym tygodniu dla ciebie głosem rozsądku i energią stabilizacji.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Co byś nie zrobił w tym tygodniu, czegokolwiek nie powiedział, w pracy znajdą się jacyś malkontenci, którzy akurat teraz uważają, że należy zrobić dokładnie odwrotnie. W twoim życiu szykuje się tydzień o dość trudnej energii. Możesz poczuć się stłumiony i odstawiony na boczny tor. W porządku, nie ma problemu. Niech wykaże się ktoś inny. Finalnie i tak wrócą do ciebie. Wyluzuj się, zajmij się swoim partnerstwem i życiem miłosnym, które nagle okazuje się, że rozkwita jak rajski ogród. Poczujesz, że romantyzm jest właśnie tym, czego ostatnio ci brakowało. Piknik na trawie? Nocna kąpiel w basenie bez kostiumów? Puszczanie stateczków z papieru nad rzeką? Jesteś jak zakochany sztubak. Powiem ci na ucho, że zaskakująco ci z tym do twarzy. Szczególnie w sobotę.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Tydzień zacznie się uciążliwie i pracowicie. Na poprawę klimatu musisz poczekać do weekendu. Pozytywny wpływ Truskawkowej Pełni obejmie również ciebie i mocno zawróci ci w głowie. Zapach skoszonej trawy, ogromny Księżyc za oknem i rosnąca temperatura sprawią, że podgrzeje ci się krew, a twoje libido poszybuje wysoko. Zapragniesz dzielić z kimś czas w weekend i być znacznie bliżej niż zazwyczaj. Te urocze plany mają wielkie szanse się ziścić, ale najpierw uporaj się z jakimiś pseudo autorytetami, które we wtorek i środę bez żadnych kompetencji będą negować twoją pracę i twoje wysiłki. Zazwyczaj jesteś grzeczny i dyplomatyczny, albo po prostu unikasz kontaktu z osobami, których nie akceptujesz, ale tym razem to nie wyjdzie. W środę będziesz zmuszony do bezpośredniej konfrontacji i niestety odpuścisz dla ,,świętego spokoju’’.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W tym tygodniu wszystko idzie tak, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Planety postawią cię w sytuacjach, które będą wymagały od ciebie czujności, stuprocentowej obecności i bystrości umysłu. Ktoś spróbuje cię w jakiś sposób omamić. Uważaj, ponieważ kruczki prawne i inne sztuczki urzędowo-formalne mogą cię wpuścić w maliny. W ciągu najbliższych dni nie jesteś sobą. Pojawią się zawiłości i różne utrudnienia, które cię zmęczą psychicznie, a chodzenie po urzędach czy placówkach wyczerpie cię fizycznie. Jakoś przez to przebrniesz. Pamiętaj, masz za sobą kilka dobrych wpływów planetarnych w zanadrzu. Przyjdzie na to czas, to je ujawnisz. Najlepszym aspektem w tym tygodniu jest sobotni (3.06) trygon pomiędzy Wenus a Neptunem. Dzięki niemu zyskasz duchowy wgląd w swoje życie a na dodatek przeżyjesz romantyczny, sercowy incydent.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

Pozostałe wiadomości