Horoskop

Te trzy znaki zodiaku są zawsze na bieżąco z najgorętszymi trendami prosto z wybiegów

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Kobiety pozujące przy stoiku kawowym

Które znaki zodiaku są zawsze na bieżąco z najgorętszymi trendami prosto z wybiegów? Moda i uroda to dziedziny, które cieszą się większym bądź mniejszym zainteresowaniem u poszczególnych przedstawicieli zodiaku. Jedni stawiają przede wszystkim na pracę i karierę, inni na rodzinę, ale dla niektórych bycie wystylizowanym na tip-top to naprawdę poważna sprawa!

Największe modnisie w zodiaku - o ten zaszczytny tytuł wyrównany bój mogą stoczyć ze sobą: Bliźnięta, Lew i Waga.

Moda a znaki zodiaku - Bliźnięta

W mig wyszukują wszystkie nowinki. Wiedzą, co będzie modne zanim ktokolwiek pomyśli, że jest modne. Z łatwością i bez żadnych oporów łączą style, mieszają ze sobą różnego rodzaju gatunki i świetnie się z tym czują! Jak żadnemu innemu znakowi zodiaku, Bliźniakom pasuje i wypada założyć prawie wszystko. Osoby urodzone w tym znaku chętnie podejmują zabawę modą. Wśród Bliźniąt jest wielu dziennikarzy pracujących w branżach fashion, jak również wielu odnoszących sukcesy influenserów czy tiktokerów bawiących się tworzeniem nowych stylizacji.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Bliźnięta potrafią tak często zmieniać styl ubioru, że wychodzą do pracy i wracają z niej jako zupełnie inne osoby. Kilka razy dziennie potrafią zmienić uczesanie i makijaż, tak, że nie sposób się połapać czy ta osoba mijana właśnie na ulicy, to nie jest przypadkiem koleżanka z biurka obok.

To chyba jedyny znak zodiaku, który równie doskonale wygląda w kreacji za grube tysiące, jak i w stworzonym z kilku starych fatałaszków, pomysłowym przebraniu. Bliźnięta nie mają żadnych oporów do korzystania z dobrodziejstw second-handów. Wyglądają zazwyczaj na młodsze niż są i nawet jako osoby, które przekroczyły już granicę wielu balzakowskiego, świetnie prezentują się w kolekcji stworzonej dla nastolatków.

Moda a znaki zodiaku - Lew

Stylowo, olśniewająco, błyskotliwe, glamour i po prostu królewsko! To chyba najszybsza i najdokładniejsza kwintesencja sposobu w jaki prezentuje przed światem swoje wdzięki typowy Lew. Nie ma bardziej nastawionego na efekt ,,wow’’ znaku wśród całego gwiezdnego zwierzyńca. Jeśli nie ma skupiania na sobie uwagi, nie ma imprezy. Lwy kochają wszystko to, co atrakcyjne, drogie, ekskluzywne i zapewniające im centralne miejsce na parkiecie. Zawsze są doskonale wystylizowane i stawiają na dobre, sprawdzone marki od uznanych projektantów.

Lwy cenią sobie jakość nade wszystko więc raczej nie zobaczymy ich w zszarganych kreacjach z drugiej ręki, chyba że właśnie to jest aktualnie w dobrym tonie, ale i tak z dużym oporem założą swetry z celowo powyciąganymi nitkami czy podarte fabrycznie jeansy.

Można powiedzieć, że wiele pań Lwów i panów Lwów wygląda jakby właśnie wyszli prosto od krawca. Wadą ich stylu jest to, że czasami przesadzają z nadmiarem biżuterii lub dodatków i często potrafią ubrać się zbyt elegancko w stosunku do okoliczności, czym onieśmielają inne przybyłe na spotkanie osoby.

Moda a znaki zodiaku - Waga

Kolejnym znakiem, który doskonale zna się na modzie i wie co w trawie piszczy, jeśli chodzi o nadchodzące, gorące trendy, jest Waga. Nie bez powodu najwięcej projektantów i stylistów rodzi się właśnie pod patronatem tego kochającego piękno, sztukę i harmonię znaku zodiaku. Do prawdziwych niewolnic stylu, które nie wyjdą bez torebki z najnowszej kolekcji czy też chociażby apaszki w kolorze sezonu, z pewnością można zaliczyć niektóre panie urodzone pod wpływem znaku Wagi.

Osoby urodzone w tej zodiakalnej fazie mają wręcz instynktowne wyczucie stylu i wrodzoną klasę. Potrafią tak zestawić poszczególne elementy garderoby, że ze stylizacji powstaje małe działo sztuki. Klasyczne piękno, oryginalne, ale nie udziwnione elementy garderoby i nigdy nie wychodzące z mody ,,pewniaki’’ to wszystko poczesne elementy szafy typowej Wagi. Nie oznacza to, że Waga boi się sezonowych trendów. Nic bardziej mylnego.

Wagi podążają za modą i biorą z niej to, co im pasuje i w czym wyglądają doskonale. Dbają o swój wizerunek i nie pozwolą sobie na jakąkolwiek modową wpadkę, ponieważ panicznie boją się oskarżeń o śmieszność. Panowie urodzeni w tym znaku nie ustępują pod względem interesowania się aktualnymi tendencjami paniom. Jeśli widzimy na ulicy mężczyznę, który przyciąga uwagę nienagannym, klasycznym lookiem i świetnie dobranymi elementami garderoby, z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie to właśnie pan Waga.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: ysbrandcosijn/Getty Images

Pozostałe wiadomości