Horoskop dzienny na niedzielę, 14 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 14 kwietnia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Wiele znaków zodiaku będzie doświadczać niepokoju wewnętrznego. Dzisiaj możemy czuć się niepewnie i to odbije się na najbliższych.

Horoskop dzienny na niedzielę, 14 kwietnia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Barana, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Raka. Dzisiaj na niebie Słońce utworzy koniunkcję z karłowatą planetą Eris. Możemy być odrobinę zaślepieni poczuciem krzywdy i złości. Aktywność bogini niezgody będzie generować wiele konfliktów i zaogniać kłótnie. Zamiast dążyć do wyciszenia i załagodzenia punktów spornych, będziemy kłaść nacisk na każdy detal i uwypuklać dzielące nas różnice. Wiele znaków zodiaku będzie doświadczać niepokoju wewnętrznego. Dzisiaj możemy czuć się niepewnie i to odbije się na najbliższych. Przed nami raczej niespokojna niedziela, w trakcie której mogą padać gorzkie słowa. Eskalacja napięć w międzynarodowej polityce niestety jest prawdopodobna.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj będą pojawiać się motywy związane z kobietami i z rodziną. Musisz teraz skupić uwagę na tym, jak wygląda linia żeńska w twoim rodzie. Zrób sobie bilans zysków i strat, tego co zostało ci dane, a co zaburzone. Wieczorem pojawi się okazja, aby szczerze powiedzieć o tym, co cię boli lub bolało. Nie omijaj tematu, nawet jeśli coś się wydarzyło we wczesnym dzieciństwie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj możesz na chwilę stracić zimną krew. Twoja cierpliwość jest na skraju wyczerpania. No cóż. Ktoś ciężko pracuje, aby wyprowadzić cię z równowagi i jest już bliski sukcesu. Jeśli trzaśniesz drzwiami, to może i lepiej? Ochłoniesz, przejdziesz się, przewietrzysz głowę. Chwilowe opuszczenie terenu to czasami jedyne wyjście.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzień będzie oparty na twoich emocjonalnych reakcjach. Dzisiaj możesz odłożyć intelekt i racjonalność na półkę i zanurzyć się całkowicie w świecie swoich uczuć. Mogą pojawić się łzy bez powodu. Masz ochotę na dzień pod kołdrą i na to, aby nic nie robić ani nie zajmować się niczym konkretnym. Ktoś powiedział, że ci nie wolno?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj masz ochotę na totalną ucieczkę od rzeczywistości. Najchętniej przeniosłabyś się do innego wymiaru i przestała wysłuchiwać o wojnach, klęskach i rodzinnych konfliktach. Niestety raczej nie będzie to możliwe. W niedzielę będzie kilka telefonów, a tematy rozmowy znasz zanim odbierzesz połączenie, więc… nie odbieraj? Też masz prawo do spokoju.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

podziel się:

Pozostałe wiadomości