Horoskop na piątek. Jeden ze znaków zodiaku powinien dzisiaj zwolnić

Rozgwieżdżone niebo
Horoskop na piątek
Źródło: gettyimages/ Emilie Drd / EyeEm
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce nad ranem, o godzinie 3:03 zostawia za plecami znak Panny i wkracza do znaku Wagi, a tym samym rozpoczyna się astronomiczna jesień. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem równonocy, czyli dosłownie rzecz biorąc, noc i dzień będą trwały dokładnie po dwanaście godzin. Samo to jest już mocnym wydarzeniem na niebie, a oprócz tego Srebrny Glob o godzinie 9:53 zmieni znak z Lwa na Pannę. Dodatkowo Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, który następnie przejdzie ruchem wstecznym ze znaku Wagi do znaku Panny. 

Dzieje się mocno, intensywnie i bez żadnej taryfy ulgowej. Dzisiaj wiele spraw trzeba będzie załatwiać natychmiastowo i bez znieczulenia. To nie jest dzień na zbyteczne ociąganie się czy wahania. Kto nie zdąży na pociąg z napisem jesień, ten może zostać na symbolicznym peronie i szukać wiatru w polu… W tym dniu nie warto się spóźniać.

Horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzień będzie promował u ciebie obowiązkowość i sumienność. Aby otrzymać obietnicę dalszej znajomości, powinieneś zrobić na kimś dobre wrażenie, więc przypilnuj tego, aby nie zepsuć pierwszego spotkania. Po południu otrzymasz istotne, dobre wiadomości.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wydarzenia dnia będą kręcić się w dużej mierze wokół rodziny, spraw partnerskich i domowych. Mogą zapaść jakieś decyzje dotyczące nadchodzących imprez. Twój organizm może być dzisiaj wyczerpany, więc nie wymagaj od siebie niemożliwego, zwolnij, znajdź czas na oddech.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

To będzie wyjątkowy, istotny dzień. Merkury będzie bardzo zapracowany, najpierw koniunkcja ze Słońcem, następnie przejście ze znaku Wagi do znaku Panny, więc możesz mieć gwarancję, że nudą wiać nie będzie! Od rana do późnej nocy będziesz aktywny i znajdą się dla ciebie porywające zajęcia, których nie sposób zostawić. Możesz się czuć jak dobrze naoliwiona maszynka na wysokich obrotach.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Równonoc jesienna nie jest dla ciebie ulubionym wydarzeniem. Możesz odczuwać różnego rodzaju dolegliwości, takie jak bóle brzucha i stres, który zakłóci ci normalne wykonywanie swoich czynności. Popołudniem będzie już nieco luźniej i dotrzesz się z nowymi energiami. Wieczorem ktoś okaże ci swoją sympatię.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Poczujesz się pewniej, swobodniej i radośniej. Jesień rozpocznie się dla ciebie pomyślnie. Przed tobą udany dzień pełen okazji do wykorzystania swoich zalet i atutów w pracy. Uda się zrealizować pewien plan, który był długo odkładany i odbyć rozmowę, przed którą ktoś się bronił.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury wraca ruchem wstecznym do twojego znaku. Wróci jakaś ważna kwestia do ponownego rozpatrzenia. Dzisiaj będziesz musiała działać w wielkim skupieniu i pod dużym ciśnieniem. Przeszkody w zrealizowaniu twojego celu mogą zostać usunięte w sprytny, ale spokojny sposób. Ktoś sprawi, że obejrzysz się za siebie i wspomnisz dawne czasy.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

To wyjątkowy dzień dla wszystkich znaków zodiaku, ale dla ciebie Wago w szczególności. Słońce o godzinie 3.03 wkracza do twojego znaku i rozpoczyna tym samym nową porę roku. Ty również będziesz czuć, że pojawiają się świeże perspektywy i jakieś nowe horyzonty, do których będziesz zmierzać. Dzisiaj energia dnia cię pokrzepi i wleje w twoje serce wiele optymizmu!

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Odłóż na moment jakieś super ambitny plan i zajmij się czymś przyziemnym. Powinieneś liczyć się z tym, że ktoś może ci odmówić, w szczególności chodzi o osoby, które reprezentują władzę urzędów i są na stanowiskach. Nie prowokuj do konfliktu stawiając trudne pytania, lepiej postaw na zachowawczą pozycję.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Możesz poczuć przypływ nowych sił. Wkroczenie Słońca do znaku Wagi jest dla ciebie pozytywną wiadomością, bowiem od dzisiaj Fortuna będzie dla ciebie łaskawsza. Nie lekceważ jednak obowiązków zawodowych, ponieważ wejście Merkurego do znaku Panny sprawi, że ktoś w twoim otoczeniu lub przy sąsiednim biurku stanie się wyjątkowo czepialski.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień będzie dla ciebie dość męczący. Przekieruj uwagę na to co dzieje się w domu. Nadszedł czas, aby trochę uspokoić najbliższych i zainteresować się pociechami. Pogłaskać koty, wyprowadzić psy i zająć się roślinami w mieszkaniu. Nie samą pracą człowiek żyje, co dostrzeżesz w pierwszych dniach jesieni.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wkroczenie Słońca do trygonu powietrza będzie cię wzmacniać i motywować. Poczujesz się radośniejszy, ponieważ pojawia się perspektywa krótkiego urlopu, bądź innych rozrywek, na które niecierpliwie wyczekujesz. Dostaniesz informację o dobrej ofercie, z której możesz skorzystać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj poczujesz wyjątkową niechęć do swoich obowiązków i zawodowych czynności. Poczujesz, że twoja kariera znajduje się martwym punkcie i jesteś w jakiejś stagnacji. Może być to syndrom wypalenia zawodowego. Weź na poważnie pod uwagę możliwość szukania innej pracy.

Karta tarota - Mag

Znakiem astrologicznym karty tarota "Mag" jest Merkury, jej numer arkanu to 1, a litera alfabetu hebrajskiego to ב - bet. Ogólne znaczenie to ukazanie. Nazywana jest także Kuglarzem bądź Czarownikiem. Wizualizuje archetypowego mistrza perswazji oraz manipulanta. Karta ta wskazuje na istotne sprawy w życiu osoby pytającej. Na karcie tej znajdują się cztery symbole (miecz, kielich, denary oraz buława) symbolizujące 4 żywioły oraz wszechstronne zdolności Maga. Karta ta sugeruje zdecydowane podjęcie działania oraz przejęcie inicjatywy.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Emilie Drd / EyeEm

podziel się:

Pozostałe wiadomości