Gwiazdy

Żona Stinga zagra w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej. "Zapowiada się coś wielkiego"

Gwiazdy

Od kilku tygodni Małgorzata Szumowska pracuje w Stanach Zjednoczonych nad mocno hollywoodzką produkcją. W "Infinite Storm" zagra nie tylko Naomi Watts, ale także Trudie Styler, żona Stinga. Zobaczcie ich wspólne zdjęcie.

Nowy film Małgorzaty Szumowskiej

Od kilku tygodni media donoszą o najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej. Jego fabuła opiera się na na autentycznej historii Pam Bales, przewodniczki górskiej i pielęgniarki, która w pojedynkę przeprowadziła akcję ratunkową podczas burzy śnieżnej na Górze Waszyngtona . Jej niezwykła postawa została pierwotnie opisana w artykule "High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue" przez Ty Gagne. Na podstawie tego tekstu scenariusz napisał Josha Rollins.

Będzie to drugi film anglojęzyczny w karierze Małgorzaty Szumowskiej. Wyprodukuje go firma Bleecker Street dla Sony Pictures Worldwide, a w głównej roli zobaczymy znaną z takich dzieł, jak "Mulholland Drive" Davida Lyncha czy "King Kong" Petera Jacksona, Naomi Watts. Polska reżyserka przy produkcji będzie także ponownie współpracować z polskim operatorem Michałem Englertem.

- Cieszę się, że mogę współpracować z tak świetnymi partnerami jak Sony, Bleecker i oczywiście z Naomi Watts, którą podziwiałam i z którą chciałam pracować od dawna. Pam to niezwykła i odważna kobieta, której podróż jest wciągająca i pełna nadziei. Josh Rollins stworzył mocną i emocjonalną historię o woli przetrwania, która jest bardzo potrzebna w tych mrocznych czasach . Nie mogę się doczekać pracy nad tym projektem - mówiła w jednym z wywiadów Małgorzata Szumowska.

Plejada gwiazd w "Infinite Storm"

Okazuje się jednak, że Naomi Watts to nie jest jedyna gwiazda, która pojawi się w produkcji Polki. Kilka dni temu żona Stinga, Trudie Styler, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z planu "Infinite Storm" i ujawniła, że ona również pracuje przy filmie.

- Chwile wytchnienia od "Infinite Storm". Na zdjęciu z "Burzą", czyli naszym wirtuozem reżyserii, Małgorzatą Szumowską - napisała na Instagramie.

Na fotografii widzimy reżyserkę i aktorkę stojące na tle górskiego krajobrazu. Co ciekawe, wiadomo również, że ujęcie zwróciło uwagę samej Jennifer Aniston, gdyż znana hollywoodzka aktorka je polubiła.

- Ja się bardzo cieszę, ponieważ jestem ogromnym fanem talentu Gośki Szumowskiej i mam nadzieję, że tych zagranicznych produkcji - właśnie jej - będzie coraz więcej - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

- Zapowiada się coś wielkiego, coś fajnego - dodał Damian Michałowski.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości