Gwiazdy

Klaudia Halejcio rozbawiła fanki pokazując, jak zajada się burgerem. Jest też mistrzyni drugiego planu

Gwiazdy

Poczucie humoru ciężarnej Klaudii Halejcio zdecydowanie dopisuje. Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zabawne nagranie, na którym konsumuje burgera, a za jej plecami ćwiczy przyjaciółka. Ten kadr zdobył serca fanek.

Zachcianki ciążowe Klaudii Halejcio

Zachcianki ciążowe to normalna rzecz. Zazwyczaj są sygnałem dla przyszłych mam, że organizmowi brakuje pewnych składników odżywczych. Wtedy więc sięgają po ogórki kiszone albo "coś słodkiego". Każda z nich ma inne wybory żywieniowe. Natomiast Klaudia Halejcio ostatnio zajadała się ciastkami, a teraz naszła ją ochota na porządnego burgera.

Aktorka zamieściła na swoim Instagramie nagranie, jak go konsumuje, a za jej plecami w tym samym czasie jej przyjaciółka Patrycja Broniek ćwiczy wyciskając z siebie siódme poty. Jak widać, Halejcio nie przejmuje się tym i potrafi zażartować z dbania o linię.

- Są dwa typy kobiet. U nas zawsze było odwrotnie... do teraz. Zastanawiam się co Cię tak ostatnio motywuje - czy to moje przybywające kilogramy? – zapytała Klaudia Halejcio.

Post aktorki rozbawił niejedną internautkę. Niektóre nawet utożsamiają się z ciężarną:

  • Hahahah, uwielbiam.
  • Jesteście mega.
  • Klaudia jestem z Tobą.

- czytamy.

Dzień Dobry TVN: Ćwiczenia dla kobiet w ciąży z Klaudią Halejcio

Śmiało można stwierdzić, że Klaudia Halejcio zbiera siły na jutrzejszy trening. Gwiazda bowiem wystąpi w piątkowym wydaniu Dzień Dobry TVN i zaprezentuje ćwiczenia dla ciężarnych kobiet. Tym samym daje świetny przykład przyszłym mamom - by oprócz realizowania zachcianek ciążowych, pamiętały, że gimnastyka jest wskazana. Gdy nie ma przeciwwskazań medycznych, wielu lekarzy zachęca do uprawiania sportu.

Zobacz wideo: Rewolucja w życiu – Klaudia Halejcio zostanie mamą!

Zobacz także:

A kto to taki piękny? Filmik Karoliny Ferenstein-Kraśko z kucykiem Lusią rozśmiesza do łez

Tomasz Ciachorowski wspomina szykany i pokazuje zdjęcia z dzieciństwa: "Nie przysparzało mi to sympatii wśród kolegów"

Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk o wyjątkowych relacjach ze swoimi siostrami. Mateusz: "Nauczyłem się kobiecego punktu widzenia"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości