Gwiazdy

Kto pojawi się w najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego? To słynny piłkarz i znany raper

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki zdradził, kogo zagości w nadchodzącym odcinku jego talk-show. O tym, kto zasiądzie na słynnej kanapie, prowadzący poinformował na swoim instagramowym profilu. Tym razem będą to raper Żabson i piłkarz Sławomir Peszko.

Kuba Wojewódzki – odcinek 8

6 kwietnia, jak co wtorek o 22:30, na antenie TVN zostanie wyemitowany kolejny, 8. odcinek nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. O tym, z kim będzie rozmawiał, dziennikarz poinformował na Instagramie zdjęciem ze swoimi gośćmi. Będą nimi raper Żabson i piłkarz Sławomir Peszko.

Żabson, a właściwie Mateusz Zawistowski, to jeden najpopularniejszych i najbardziej charyzmatycznych przedstawicieli nowej fali na polskiej scenie hip-hopu. Nie tylko rapuje, ale też pisze teksty. Prowadzący programu prowokująco sugeruje, że w nadchodzącym odcinku dowiemy się.. czy Żabson jest seksoholikiem.

Kolejnym gościem jest były reprezentant kadry narodowej, obecnie zawodnik klubu piłkarskiego Wieczysta Kraków. Jako, że dużo mówi się o ostatnio rozgrywanych meczach piłki nożnej, nie dziwi, że panowie poruszą także ten temat.

Czy przegraliśmy z Anglią przez fryzurę @grzegorz.krychowiak Czy @zabsonziomal jest seksoholikiem i dlaczego? Co powiedział @slawomirpeszko w kiblu @paulosousa6official. Ile Żabson wydaje miesięcznie na złoto i diamenty. Kto jest lepszy od Sławka w kadrze w tym co wiemy i czemu tak szybko padło nazwisko @kamilgrosicki10

- czytamy pod wspólnym zdjęciem.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show Kuby Wojewódzkiego w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzeć można również w serwisie VOD player.pl. Dodatkowo znajdziesz tam materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane nigdzie indziej fragmenty show – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Zobacz wideo: Gwiazdy polskiego rapu zorganizowały koncert samochodowy. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa

Zobacz też:

Jurek Owsiak w młodości. Jak wyglądał i czym się zajmował? Fani mogą go nie rozpoznać

Prognoza pogody na Wielkanoc 2021 - jaka będzie pogoda na Święta Wielkanocne?

Koroniewska w Prima Aprilis zwraca się do krytyków. "Przesyłam zupełnie nową wersję siebie"

Autor: Diana Ryściuk

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski/TVN

Pozostałe wiadomości