Wyjątkowy skład prowadzących Dzień Dobry TVN. Kto zajął miejsce Doroty Wellman?

Prowadzący Dzień Dobry TVN
Marcin Prokop zastanawia się, kto poprowadzi z nim program: "Dostałem właśnie straszliwą wiadomość"
Wtorkowe wydanie Dzień Dobry TVN należy do wyjątkowych. Już dzień wcześniej Marcin Prokop informował, że program poprowadzi bez swojej zawodowej partnerki Doroty Wellman, a sieci trwały spekulacje, kto zajmie miejsce dziennikarki. - Ta wiadomość zrujnowała moje życie – mówił dziennikarz. Kto pojawił się u jego boku?

Nowy skład prowadzących Dzień Dobry TVN

Program Dzień Dobry TVN od lat gości na antenie TVN i cieszy się ogromną popularnością. Każdego poranka widzów wita para prowadzących w składach: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

We wtorek 21 maja nastąpiła jednak pewna roszada. Choć wydanie miała poprowadzić pierwsza z wymienionych par, plany nieco się zmieniły. Marcin Prokop poinformował bowiem na nagraniu:

 - Dostałem właśnie straszliwą wiadomość. Wiadomość, która zrujnowała moje życie, a mianowicie, że jutro o poranku nie będzie ze mną Doroty Wellman. Ma oczywiście bardzo pilne sprawy w ministerstwie, więc nie będzie mogła być ze mną, ale ja sam też przecież nie podołam - przyznał pół żartem, pół serio gospodarz Dzień Dobry TVN.

W dalszej części nagrania dziennikarz zastanawiał się, z kim poprowadzi program. O pomoc poprosił widzów.

- Z kim poprowadzę jutrzejszy program? Czy wydzwonić moich znajomych, przyjaciół, wielbicieli, a może zastanowić się jednak nad solową karierą? Może Wy macie jakieś typy, kto powinien pojawić się u mojego boku i kogo włączyć do jakich zadań? Kto powinien gotować, kto prać, kto sprzątać? Napiszcie w komentarzach. Nie ma niestety nic do wygrania, ale ja te komentarze przeczytam i zastosuję się do Waszych sugestii - zapewnił z uśmiechem prezenter.

Dzień Dobry TVN – nowi prowadzący

We wtorkowy poranek zagadka została wyjaśniona. Na początku programu Marcin Prokop przekazał ważny komunikat.

- Witam serdecznie, a kogo nie widać, to nie widać, oczywiście tej jedynej, bez której poranek staje się gorszy, bez której słońce staje się chłodniejsze. Dorota Wellman - do końca myślałem, że do nas dołączy. Niestety nie nadciąga jej piękne, smagłe ciało, w związku z tym wychodzi, że dzisiejszy odcinek będę musiał rozpocząć sam. Oczywiście nie chciałbym się poczuć samotny, w związku z tym postanowiłem rozejrzeć się za współprowadzącymi, którzy zastąpią, choć to oczywiście niemożliwe, Dorotę Wellman. Jedna osoba temu nie podoła, dlatego skrzyknąłem drużynę pierścienia, którą wkrótce państwu objawię. Odpowiadając na wasze komentarze w mediach społecznościowych, gdzie zapytałem, kto powinien stanąć dziś u mego boku, państwo mieli kreatywne pomysły. Pojawił się Szymon Hołownia, skład programu "Mam Talent!", był Janek Pirowski czy Bartek Jędrzejak - mówił gospodarz DD TVN.

Dorotę zastąpiło godne towarzystwo redakcyjnych kolegów i koleżanek. Program poprowadził Marcin Prokop oraz Kinga Burzyńska-Piśko, Mateusz Hładki, Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz i Marcin Sawicki.

Jak sobie poradzili? Jak wam się podobało?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz