Fagata i Ani Mru-Mru u Kuby Wojewódzkiego. "To już nie jest ten sam program"

Fagata i Ani Mru-Mru u Kuby Wojewódzkiego.
Źródło: TVN Style
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
"Konfrontacje Agaty" - odc. 5. Operacje plastyczne - tak czy nie?
Ruszyły castingi do “Top Model”
Ruszyły castingi do “Top Model”
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o tytuł Królowej Równowagi
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kulisy "Czas na Show. Drag Me Out". Odliczamy do finału programu
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Kim są na co dzień uczestniczki “The Traitors. Zdrajcy”?
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
Znamy zwycięzców “Czas na Show. Drag me out!” (napisy)
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
"Konfrontacje Agaty" - odcinek o karmieniu piersią
Kuba Wojewódzki słynie z nietypowych zestawień gości w swoim programie. Prowadzący lubi łączyć gwiazdy młodego pokolenia z cenionymi osobistościami ze świata kultury, rozrywki czy nauki. W ostatnim odcinku show w tym sezonie na słynnych kanapach zasiądą influencerka Agata Fąk oraz Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek.

Fagata i Ani Mru-Mru u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki dobrze wie, jak wywołać poruszenie wśród internautów i pobudzić ich do zagorzałej dyskusji. Showman ogłosił na Instagramie, że już w najbliższy wtorek, 21 maja w jego programie pojawią się Agata Fąk, znana w sieci jako Fagata, a także komicy z jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce - Ani Mru-Mru.

- Z cyklu "To już nie jest ten sam program, co kiedyś". Pani spod Konina @fagataaa oraz Ci z Lublina @animrumru_official #wtorek #kubawojewódzki 22:40 - napisał Wojewódzki.

Pod postem Kuby pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których widzowie wyrazili swoje mieszane opinie. Pojawiły się głosy osób, które nie mogą się doczekać emisji odcinka, a także słowa krytyki odnoszące się do doboru gości.

- "No cóż, jest popyt, jest sprzedaż. Większa cześć społeczeństwa, a zwłaszcza nastolatków, woli oglądać takie osobistości", "Na pewno obejrzę, ładna ta pani", "Kuba, to koniec", "W sumie może chodzi o to, żeby rodzice dowiedzieli się, kim jest Fagata i co ich dzieci słuchają/oglądają, bo wielu na pewno tkwi w niewiedzy", "Rozumiem Ani Mru-Mru - kabaret i goście z klasą. Natomiast ta druga... Cóż, przemilczę.." - czytamy.

Kim jest Fagata? Będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

Agata Fąk, znana jako Fagata, ma niespełna 24 lata, ale już od kilku lat robi karierę w sieci. Zaczynała jako influencerka, występując w filmach na YouTubie grupy "Team X". Później założyła swój kanał, na którym publikowała vlogi, filmy lifestyle'owe, a także pokazywała, jak się maluje. Z czasem zdobyła dużą popularność na Instagramie, gdzie ma ponad 1,8 miliona obserwatorów.

Fagata brała udział w walkach MMA w federacjach freak fightowych. Obecnie rozwija muzyczną karierę i realizuje się jako raperka. Teksty jej piosenek budzą sporo kontrowersji, ponieważ jest w nich sporo wulgaryzmów, a także nawiązań do seksu.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego z udziałem Agaty Fąk "Fagaty" oraz komików z kabaretu Ani Mru-Mru zostanie wyemitowany we wtorek, 21 maja o godz. 22:40 na antenie TVN. Wszystkie odcinki i materiały dodatkowe, które nie były emitowane w telewizji, są dostępne również na Playerze.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz