Gwiazdy

Wróżka prawdę Ci powie. Czy Filip Chajzer zostanie miliarderem?

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Chajzer na rytuale magicznym
Chajzer na rytuale magicznymDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Polacy bardzo chętnie korzystają z usług ezoterycznych. Szacuje się, że rocznie wydają na ten cel ponad 2 miliardy złotych. Wróżymy sobie powodzenie w miłości i biznesie. Filip Chajzer postanowił sprawdzić, jak wróżenie wygląda w praktyce. Czego doświadczył, co usłyszał i czy spełni się jego pragnienie o bogactwie?

Klątwa na telefon

W świecie w którym wszystko można załatwić jednym telefonem, rzucenie klątwy jest błahostką. Wystarczy tylko zadzwonić do odpowiedniej osoby...

- Dzień dobry, proszę pani ja dzwonię z ogłoszenia. Jestem zainteresowany rzuceniem klątwy - tak rozpoczął rozmowę ze specjalistką od magicznych uroków Filip Chajzer - Może być wypadek, może ten człowiek tak jakby to określić...spaść - wylicza skutki klątwy rzuconej przez telefon rozmówczyni dziennikarza.

Filip jednak podziękował złej energii, a wręcz odciął ją jajem.

- Tak zwane "jajowanie". Potrzebne jest jajko, ale to nie może być takie jajko ze sklepu, tylko od takiej kurki z wolnego wybiegu. Szeptunki zakładają również chustę w momencie wykonywania rytuału, to jest taki element ochronny dla mnie - wyjaśnia zasady wróżka Agnieszka - Teraz tak, ja przekazałem moje myśli do jajka, one teraz są tu, w jajku, i co się dalej z nimi dzieje? - dopytuje Filip - Są specjalne ruchy, które są wykonywane tym jajkiem, czyli trzeba odwrotnością wskazówek zegara, nad głową wykonywać pewne ruchy jajkiem. Później przez głowę, przez nogi, przez ręce i od tyłu przechodzę jakby nad panem, znowu do głowy i wtedy takie jajko jest rozbijane w wodzie. Po pewnym czasie na jajku pokazują się takie bąbelki, woalka powstaje. To są na przykład różnego rodzaju wampiry energetyczne - omawia cały rytuał wróżka.

Wróżka na tropie zaginionej skarpetki

Po takim zabiegu szczęśliwy, lżejszy i oczyszczony ze złej energii Filip postanowił poszukać informacji z jakimi najdziwniejszymi sprawami zwracamy się po pomoc do znawczyń magii.

- Takim najbardziej zaskakującym przypadkiem, to był telefon od młodego mężczyzny, który szukał skarpetki - mówi wróżka Agneyla.

Skarpeta szczęśliwie się znalazła, a zachęcony pozytywnym zakończeniem historii Filip zapragnął więcej.

Filip Chajzer na rytuale magicznym

Pragnienie fortuny zaprowadziło go na rytuał przyciągania pieniędzy. O tym czy zostanie miliarderem dowiemy się zapewne po publikacji listy najbogatszych ludzi.

Co karty powiedziały w kwestii bogactwa Filipa Chajzera przekonacie się oglądając materiał wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości