Gwiazdy

Anna Skura i Laura Breszka o wizytach u wróżki: "Często chodziłam. Nie wiedziałam jak żyć"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Wróżka prawdę Ci powie (?)

Odpowiedź na pytanie, co przyniesie los, nurtuje wielu z nas. Niektórzy, aby się tego dowiedzieć, udają się do wróżki. Czy warto korzystać z jej usług? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Anną Skurą, podróżniczką oraz Laurą Breszką, aktorką.

Czy warto chodzić do wróżki?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaka będzie ich przyszłość i co przyniesie im los. Niektórzy potrafią zapanować nad swoją ciekawości i chcą dać się zaskoczyć. Inni, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania udają się do wróżki. - Mnie ciekawią takie rzeczy. U wróżki byłam trzy razy. Za pierwszym razem nie sprawdziło się nic. Później trafiłam do astrologa i sprawdziło się wszystko. Trzeci raz był na Balii. Trafiłam do pani, która przepowiadała przyszłość. W czasie seansu duch zmarłej osoby wszedł w jej ciało. To było bardzo ciekawe doświadczenie - wyznała w Dzień Dobry TVN Anna Skura, podróżniczka.

Z pomocy wróżki swego czasu korzystała też Laura Breszka, aktorka. Artystka przyznała, że był moment, kiedy bardzo ciekawiła ją ezoteryka. - Miałam taki czas jeszcze przed i już na studiach, że często chodziłam do wróżki. Wydaję mi się, że nie można zbyt często korzystać z ich pomocy. Z perspektywy wiem, że trzeba odpuścić i wierzyć swojej drodze - mówiła Laura Breszka.

Czy przepowiednie wróżki się spełniają?

Aktorka dodała, że w okresie, gdy chodziła do wróżek, była bardzo pogubiona i po prostu chciała poznać odpowiedzi na nurtujące ją pytania. - Nie wiedziałam jak żyć. Bardzo uwierzyłam w to, co mi powiedziała i zmarnowałam rok, czekając na coś, co się nie wydarzyło - dodała.

Mimo że przepowiednie wróżek nie zawsze się sprawdzają, to w ocenie Anny Skury warto mieć w swoim życiu takie doświadczenie. - Podchodzę do tego, co mówią z przymrużeniem oka i dystansem. Jednak uważam, że warto się wybrać i zobaczyć, jak to jest - dodała podróżniczka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości