Astrolog o laniu wosku. Który symbol wróży powodzenie?

Merkurja o laniu wosku
Lanie wosku to jedna z najpopularniejszych wróżb andrzejkowych. Początkowo do tego celu używano ołowiu, który według wierzeń skutecznie prognozował przyszłość. Później rolę trudno dostępnego metalu zastąpił wosk. Obecnie wróżby z powodzeniem można wykonywać przy użyciu tuszu lub farby. Jak interpretować kształty uformowane z wylanego wosku?

Z tego artykuły dowiesz się:

 • Andrzejki - kiedy obchodzimy?
  • Lanie wosku - jak odczytywać kształty
   • Wróżby andrzejkowe - czym zastąpić wosk
    • Andrzejkowe lanie wosku - co oznaczają symbole

     Andrzejki są obchodzone w nocy z 29 na 30 listopada. W tym czasie wieczory i noce są najdłuższe w roku i sprzyja to podglądaniu przyszłości oraz wyostrza intuicję. Nasi przodkowie musieli sobie jakoś organizować ten niebyt zachęcający do wyjścia na zewnątrz okres.

     Sprawdź czy wiesz wszystko o andrzejkowych tradycjach w naszym quizie: Czy znasz te zwyczaje andrzejkowe? Sprawdź swoją wiedzę w krótkim quizie

     Przede wszystkim jednak był to ostatni pełny wieczór i noc przed rozpoczęciem się adwentu! A zatem ostatnia okazja dla młodych przed Świętami Bożego Narodzenia do odbycia wspólnej zabawy, tańców oraz głośnych śmiechów. Od 1 grudnia obowiązywał już czas postu i wyciszenia, który trwał aż do wigilijnej pasterki.

     Andrzejki

     Źródło: Dzień Dobry TVN
     Odrobina magii na andrzejkowy wieczór
     Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie?
     Czy astrologia pomaga w zrozumieniu siebie?
     Magia w różnych kulturach
     Magia w różnych kulturach

     Lanie wosku - symbolika

     Tradycją andrzejkowych wróżb jest lanie wosku. Niewiele osób wie, że na początku tego zwyczaju w grę wchodził nie wosk, ale stopiony ołów, który ponoć najskuteczniej prognozował przyszłość, gdy pochodził z ramek do kościelnych witraży. Z biegiem czasu coraz trudniej było o ten metal, a topienie ołowiu i bezpieczne wylewanie go na zimną wodę było pracochłonne i dość niebezpieczne. Dlatego rolę ołowiu przejął łatwiej dostępny i topiony w niższej temperaturze, przyjemny i doskonale pachnący wosk pszczeli!

     Pamiętajmy, że ołów jest szkodliwym metalem ciężkim, a wdychanie jego oparów i bezpośredni kontakt ze skórą może mieć opłakane skutki. Wręcz przeciwnie rzecz ma się z prawdziwym pszczelim woskiem, który jako owoc pracy dobroczynnego roju tych szanowanych powszechnie owadów, ma cudowne i lecznicze właściwości.

     Dlatego warto pokusić się o zakupienie prawdziwej woskowej świecy i rozpuszczenie jej w wodnej kąpieli. Dodatkowe doznania aromaterapeutyczne gwarantowane.

     Czym zastąpić wosk do wróżb andrzejkowych?

     Jednak w dobie poszukiwania ciągle szybszych i łatwiejszych rozwiązań, wosk zastąpiła stearyna i parafina, które z kolei powoli ustępują już miejsca nowej modzie! Zamiast wosku czy steryny podawanej na zimną wodę, wylewa się tusz lub farbę na kartki papieru i wróży z kształtów jakie nabrały.

     Idea jest słuszna ponieważ tak naprawdę odgadywanie tego co przyniesie przyszłość z utrwalonych przez wodę zastygłych kształtów ołowiu, wosku, stearyny czy też barwnych plam, to nic innego jak swoisty test Rorschacha.

     Co oznaczają wylane kształty z wosku?

     To co widzimy, to co nasuwa się nam w skojarzeniach, kiedy patrzymy na pozornie bezładne i przypadkowe figury, to właśnie przekaz, który ma dla nas podświadomość i dotyczy najbardziej dla niej istotnych obecnie spraw, które z wielkim prawdopodobieństwem już wkrótce przybiorą realny wymiar. Wierzymy, nie wierzymy warto puścić wodze fantazji i poszukać w pojawiających się przed oczami kształtach znanych Nam figur. Koniecznie trzeba je zapamiętać, a jeszcze lepiej zapisać i sprawdzić za rok, czy aby na pewno jest to tylko żart.

     Zobacz film: Wróżby andrzejkowe

     Interpretacje najczęściej widzianych figur wylanych z wosku

     Lanie wosku - co oznacza pióro

     To symbol upragnionej wolności. Woskowe pióro mówi o tym, że odzyskasz swoją prywatną przestrzeń, zdobędziesz możliwości przejawiania siebie i uwolnisz się z ograniczeń. Ta wróżba przepowiada krach toksycznego związku. Zawodowo pióro przepowiada awans. W szkole i na uczelni lekkość w zdawaniu egzaminów. To również zapowiedź spotkania osoby, która będzie doskonałym partnerem intelektualnym o podobnych zainteresowaniach. Przestroga – uważaj, aby ktoś nie przypisał sobie Twoich zasług, szczególnie w miejscu pracy. Inni bardzo chętnie przystroją się w Twoje piórka.

     Lanie wosku - co oznacza welon

     Wosk, który przybrał kształt welonu to dobra wróżba, która oznacza, że nadszedł czas pozytywnych rozstrzygnięć. Dla wolnych przepowiada szybkie zaręczyny i ślub. Młodym kobietom spod znaku woskowy welon niesie perspektywę nieplanowanej, zaskakującej, ale radosnej ciąży. Mężczyznom zwiastuje spotkanie na swojej drodze kobiety, z którą nie będą chcieli się już rozstać. W sprawach zawodowych ta wróżba mówi o możliwościach awansu i osiągnięcia od dawna upragnionego celu. Welon przestrzega Cię przed zbytnią ufnością w intencje ludzi, którzy Cię otaczają.

     Lanie wosku - co oznacza jabłko

     Przed Tobą wiele ekscytujących pokus! Woskowe jabłko to przepowiednia romansu. W Twoim otoczeniu pojawi się zmysłowa i kusząca osoba. Niestety z powodu tej znajomości czekają na Ciebie kłopoty i nieprzyjemności. Może warto się zastanowić, zanim dasz się skusić? W najbliższej przyszłości Twoja praca zostanie sowicie wynagrodzona. Osoby kończące etapy w szkole i na uczelni, zdadzą egzaminy bardzo dobrze, może nawet z wyróżnieniem. Przestroga – woskowe jabłko jest ostrzeżeniem przed lekkomyślnością, brawurą i nadmiernym optymizmem. Nie przeceniaj także zasobności Twojego portfela.

     Lanie wosku - co oznacza wąż

     Woskowa wróżba w kształcie węża, mówi o tym, że w Twoim otoczeniu dzieją się rzeczy, które nie do końca Ci sprzyjają. W sposób niejawny wielu ludzi wokół spiskuje na Twoją niekorzyść. Kształt węża mówi również o tym, żebyś zwrócił baczniejszą uwagę na stan Twojego zdrowia. Wróżba przewiduje dla Ciebie w najbliższym czasie również konflikty na tle miłosnym. Do głosu może dojść zazdrość i zaborczość. Możesz mieć ukrytego rywala w miłości, lub sam pokusić się o zdradę. Bacznie obserwuj zachowanie partnera, bądź partnerki.

     Lanie wosku - co oznacza wulkan

     W Twoim wnętrzu kłębią się sprzeczne emocje. W ostatnich miesiącach przeżywasz coś bardzo intensywnie i dłużej już nie będziesz mógł ukrywać swoich uczuć. Wosk w kształcie wulkanu, mówi o głębokiej potrzebie oczyszczenia się, którą w sobie nosisz. Tłumione od lat gniew, zazdrość, miłość i nienawiść, na kształt lawy, mogą przejąć nad Tobą kontrolę. Jeżeli nie chcesz gwałtownej erupcji uczuć, zastanów się co tak naprawdę czujesz. Ta wróżba przepowiada, że w najbliższych tygodniach czekają Cię gorące rozmowy, możliwe, że kłótnie.

     Lanie wosku - co oznacza książka

     Kształt księgi świadczy to o tym, że masz szansę na zdobycie w najbliższym czasie cennych informacji, które pomogą Ci w karierze zawodowej. Musisz wytężyć swoją uwagę, aby nie przegapić istotnych wiadomości, które będą od tej pory Twoim asem w rękawie. Księga przepowiada Ci również nowe szkolenia, poszerzanie swoich kompetencji, a nawet możliwość rozpoczęcia kolejnych studiów. W sprawach rodzinnych czekają Cię wizyty w urzędach, kwestie spadkowe i wizyty u notariusza. W kwestiach uczuciowych ta wróżba to zapowiedź nudy i stagnacji w Twoim związku.

     Lanie wosku - co oznacza tobołek

     W najbliższych miesiącach będziesz sporo podróżował. Wylany wosk, który ułożył się w tobołek przepowiada nie tylko możliwość krótkich, służbowych wyjazdów, ale podróż z prawdziwego zdarzenia. Może to być od dawna odkładany urlop na tropikalnej plaży, bądź też długoterminowy wyjazd do upragnionej pracy poza granicami kraju. Trzeba solidnie przewietrzyć walizki i sprawdzić datę ważności paszportu. Wróżba mówi również o możliwości wygranej, zatem graj. Dla osób od dawna noszących się z zamiarem przeprowadzki, lub ulepszenia lokum, ten kształt przepowiada korzystny czas do wykonania tych kroków. Przestroga – nie trzymaj oszczędności w skarpecie, miej zawsze na oku ważne dokumenty, bo woskowy tobołek jest przestrogą przed tym, aby przez chwilę nieuwagi nie pójść z przysłowiowymi torbami ...

     Lanie wosku - co oznacza kielich

     To bardzo dobra wróżba, która zapowiada spełnienie w miłości, sukcesy na gruncie zawodowym, oraz poczucie satysfakcji i realizację marzeń. Woskowy puchar przepowiada, że w najbliższych tygodniach możesz stać się osobą, którą ktoś będzie chciał wprowadzić do swoich interesów, zaproponuje spółkę lub udziały w firmie. Możesz również zbierać dobre owoce swojej pracy, które są wynikiem Twojego wcześniejszego wysiłku. Ta wróżba zapowiada również liczne imprezy, na które będziesz niebawem zaproszony, wśród nich czeka Cię wesele.

     Lanie wosku - co oznacza sztylet lub miecz

     Kształt sztyletu, świadczy to o tym, że powinieneś w najbliższym czasie mocno wytężyć swoją uwagę. Wokół Ciebie czają się osoby, które nie są do końca szczere, chociaż udają, że są Ci przychylne. Woskowy sztylet zapowiada Ci spotkanie się oko w oko z prawdą i odcięcie się od negatywnego towarzystwa. Mówi również o tym, że ostatnio nie poświęcasz wystarczająco dużo troski, aby Twoje potrzeby cielesnej bliskości były zaspokojone. Dla uczących się wróżba zapowiada ważny i ciężki egzamin, który na szczęście będzie zakończony pozytywnie. Przestroga – Uważaj na stany chorobowe, które zaniedbujesz już od wielu lat. Jeżeli poczekasz jeszcze trochę, Twoimi dolegliwościami zajmie się chirurg.

     Lanie wosku - co oznacza kot

     W najbliższym czasie masz wielką szansę na poznanie pewnej interesującej osoby, która zawładnie Twoimi myślami. Niestety nie będzie wchodził w grę stały związek z powodu różnych zobowiązań. Ta nietuzinkowa znajomość wniesie wiele świeżości do Twojego życia i będziesz ją z przyjemnością wspominać jeszcze przez długi czas. Ten kształt podpowiada Ci również, aby pamiętać o wszelkiego rodzaju terminach urzędowych. Dla młodzieży kot z wosku wieszczy ciągoty do wagarowania i nieodpowiednie towarzystwo. Przestroga – nie daj się skusić drogom na skróty.

     Lanie wosku - co oznacza pies

     To zapowiedź wiernego i solidnego towarzysza. Przepowiada możliwość poznania miłości życia. Kształt psa to bardzo dobra prognoza zapowiadająca trwały i uczciwy związek z odpowiedzialną osobą o szczerym sercu. To również zwiastun fantastycznych wieści dotyczących spełnienia obietnic i dotrzymania danego słowa. Możesz liczyć na życzliwość i serdeczność Twojego otoczenia. Masz wielu przyjaciół. Wejdziesz też w nowe kręgi i zawrzesz znajomości, które pomogą Ci w realizacji planów i marzeń zawodowych.

     Lanie wosku - co oznacza kwiat

     Ten kształt mówi o narastającej w Twoim życiu potrzebie doznawania piękna i miłości. Mówi o konieczności podjęcia dialogu ze swoim wnętrzem i pochylenia się nad wrażliwością Twej duszy. Zastanów się czy nie udajesz twardszego niż jesteś, bo otoczenie tego wymaga? Woskowy kwiat jest zapowiedzią lepszych chwil, urlopu na łonie natury, obcowania ze sztuką, muzyką, teatrem i filmem. Będziesz również mieć możliwość spotkania na swojej drodze bardzo pięknej zewnętrznie lub wewnętrznie osoby, która zainspiruje Cię do poszukiwania drogi do samorealizacji. To również sugestia, że świat mody i urody czeka na Ciebie jako miejsce pracy.

     Lanie wosku - co oznacza wózek

     Czekają Cię ważne decyzje. Być może nadszedł czas, aby powiększyć rodzinę lub zająć się troskliwie sprawami najbliższych? Kształt wózka oznacza, ze Twoje interesy i pragnienia zajdą na dalszy plan, a ktoś inny będzie teraz miał priorytetowe miejsce w twoim życiu.

     Lanie wosku - co oznaczają karty do gry

     Jesteś zbyt beztroski. Twoje nieodpowiedzialne zachowanie może stać się przyczyną Twoich problemów. Nie podejmuj zbędnego ryzyka. W twoim otoczeniu są ludzie, którzy Cię wykorzystują. W nadchodzącym roku będziesz narażony na utratę finansową z powodu swojej naiwności.

     Lanie wosku - co oznacza ważka

     Po wielu miesiącach, jeśli nie latach stagnacji, nadszedł wreszcie czas na konstruktywne, istotne zmiany. Życie poprowadzi Cię w nowe otoczenie i świeże towarzystwo. Będziesz mieć szansę na to, aby odrodzić się po ciężkich przejściach. To dobry znak dla rekonwalescentów.

     Skrótowy indeks symboli pojawiających się w wosku i kawie

     anielska postać - opieka sił wyższych

     brama - kariera zawodowa

     chmury - nadchodzące utrudnienia

     drzwi - pojawiają się nowe możliwości

     dzwon - bardzo ważne wieści, czasami ostrzeżenie

     flet - naiwność może być przyczyną upadku

     gwiazda - spełnienie marzeń, planów

     hak - będziesz uwiązany, niewiele się zmieni

     kielich, puchar - spełnienie w uczuciach, prawdziwa miłość

     księżyc - macierzyństwo, kobiecość

     kruk - złe wiadomości

     krzyż - kłopoty, komplikacje, choroby

     kwiat - rodzące się uczucie, romantyczne doznania

     miecz - kłótnie, konflikty

     moneta - rok skupienia na sprawach pracy, rok dobrych finansów

     obrączka - rychły ślub

     osa - intrygi, plotki, kąśliwe uwagi

     pająk - ukryty wróg

     papryka - rok pełen namiętności, gorących doznań

     pies - bezinteresowna pomoc, wierność

     piórko - życie lekkie, bez trosk, ale również nic pewnego, stałego

     ryba - powodzenie finansowe, podwyżka

     serce - zapowiedź wielkiej miłości

     słońce - dobre zdrowie, powodzenie

     sowa - zdobycie wyższej mądrości, zaliczenie egzaminów

     walizka - podróż, przeprowadzka

     wąż - podstępy wrogów

     winogrona - dojrzałość, płodność

     wulkan - emocje i namiętności wezmą górę

     zegar - najwyższy czas podjąć decyzję

     Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

     Astrolog Merkurja

     Zobacz także:

     Autor: Astrolog Merkurja

     Źródło zdjęcia głównego: VeraPetruk/Getty Images

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Jakie manipulacje stosują sekty, by zaufały im rzesze ludzi?

     Jakie manipulacje stosują sekty, by zaufały im rzesze ludzi?

     Niedobory witaminowe na przednówku. CZAT z dietetyczką

     Niedobory witaminowe na przednówku. CZAT z dietetyczką

     Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

     Joanna Jędrzejczyk w roli stand-uperki. "Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć"

     "Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

     "Obecność tej lektury zatruła jakoś mi szczęście". Jak powinien się zmienić kanon?

     "Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

     "Eksponat kolekcjonerki, porównywalny z dziełami sztuki". Za co kochamy tulipany?

     Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

     Zastanawiasz się, jak chronić swoje córki? Sylvester Stallone ma na to nietypowy sposób

     Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

     Król Karol otrzymał tysiące listów z całego świata. "To największa otucha i wsparcie"

     Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

     Depresja czy bunt - jak pomóc własnemu dziecku? "To sygnał, którego nie wolno zostawić"

     Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

     Reporterka DDTVN nagrodzona za wyjątkowy materiał. Dzięki niej szansa na pomoc innym wzrosła

     Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

     Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

     Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

     Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

     Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"
     Materiał promocyjny

     Szybkie i proste mięsne przekąski. Przepisy Mariety Mareckiej na "coś do chrupania"

     Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

     Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

     Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?
     Materiał promocyjny

     Puchar Świata w Snowboardzie Alpejskim pierwszy raz odbywa się w Polsce. Co warto wiedzieć o imprezie?

     Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"
     Materiał promocyjny

     Bartosz Bednorz zachęca do aktywności. "Wspieramy nie tylko dzieci z dużych miast"

     W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu
     Materiał promocyjny

     W tym miejscu wypoczniesz i zapomnisz o problemach. Ekspertka zdradza sześć trików na stworzenie domowego kącika relaksu

     Kiełek czeka na adopcję

     Kiełek czeka na adopcję

     Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
     Materiał promocyjny

     Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

     Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

     Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

     Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

     Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

     Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

     Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

     Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

     Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

     Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

     Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

     Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
     Materiał promocyjny

     Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

     Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

     Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

     Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

     Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

     Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
     Materiał promocyjny

     Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

     Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

     Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

     Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
     Materiał promocyjny

     Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

     Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

     Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

     Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
     Materiał promocyjny

     Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

     Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

     Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

     Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

     Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

     Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

     Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

     Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
     Materiał promocyjny

     Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

     Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

     Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

     Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

     Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

     Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

     Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

     "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

     "Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

     Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

     Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

     Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

     Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

     Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

     Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

     "Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

     "Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

     Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

     Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

     E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
     Materiał promocyjny

     E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

     To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

     To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

     Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

     Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

     Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

     Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

     Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

     Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

     Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

     Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

     Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

     Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

     Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

     Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

     "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

     "The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

     Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

     Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

     Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

     Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

     "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

     "The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

     #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

     #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas