Gwiazdy

"W telefonie, na tablecie, ciotka z wujkiem bajki plecie". Gwiazdy wspierają akcję #zostańwdomu

Gwiazdy


Polskie gwiazdy nie próżnują podczas domowej kwarantanny. Aktorzy, wokaliści, tancerze, wielu z nich zaangażowało się w akcję #przerwanabajkę, aby umilić rodzinom wspólne spędzanie wolnego czasu. Nagrania z bajkami znajdziecie między innymi na Instagramie Natalii Kukulskiej, Anny Dereszowskiej czy Basi Kurdej Szatan. To nie koniec. Zobaczcie, kto jeszcze wziął udział w tej inicjatywie.

W telefonie, na tablecie, ciotka z wujkiem bajki plecie

Nawet podczas domowej kwarantanny zarówno my, jak i nasze dzieci możemy się dobrze bawić. Niedawno pisaliśmy o muzykach, którzy specjalnie dla swoich fanów organizują domowe koncerty na żywo. Równie twórczą inicjatywą wykazała się Katarzyna Zielińska, która pomyślała o najmłodszych i wymyśliła akcję „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie”. Aktorka do swojego pomysłu zaangażowała znajomych celebrytów i wspólnie z nimi postanowiła nagrać na Instastory bajki dla dzieci.

Każdy z nas wybrał sobie ukochane bajki. Wiem, że w tym trudnym czasie, każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Rodzice, wystarczy, że włączycie nas na telefonie lub ipadzie, przygotujecie jakąś drobną przekąskę dla swoich maluchów, posadzicie je w wygodnym miejscu... I zrobione!!!

– przekonuje aktorka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, tak jak obiecałam, startuję a raczej startujemy z akcją dla wszystkich Rodziców, którzy chcą w tym teraz trudnym czasie odetchnąć w domu choć na chwilę od swoich pociech. Podzwoniłam po super ludziach i nawet chwili się nie wahali, żeby dołączyć do akcji❣️❣️❣️ Mela Koteluk, Natalka Kukulska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ania Dereszowska, Basia Kurdej Szatan oraz rodzynek Michał Piróg❤️ Akcja nazywa się „W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie” Hasztag naszej akcji to #przerwanabajkę ❤️ We środę i w piątek między 15.30 a 19 będziemy na swoich instastory LIVE czytali bajki. Non stop. Co pół godziny zaczyna czytać inna osoba. Oto rozpiska godzinowa: 15.30 Mela Koteluk 16 Ania Dereszowska 16.30 Basia Kurdej 17 Michał Piróg 17.30 Natalka Kukulska 18 Marta Zmuda 18.30 Kasia Zielińska Każdy z nas wybrał sobie ukochane bajki. Rozpiskę tytułów znajdziecie w banerze, który umieszczam u góry. Wiem, że w tym trudnym czasie, każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Rodzice, wystarczy ze włączycie nas na telefonie lub ipadzie, przygotujecie jakąś drobną przekąskę dla swoich maluchów, posadzicie je w wygodnym miejscu.... I ZROBIONE!!!! Zapraszamy do bajkowego kina! Dawka pozytywnych emocji murowana!!!! Do zobaczenia!!! Zapraszamy!!! Ps. Dziękuję wszystkim moim wspaniałym znajomym, którzy znaleźli czas na bajkowe wycieczki. Pati, dzięki za oprawę graficzną!!!! Kocham Was! #przerwanabajkę #zostańwdomu #zostajewdomu

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Akcja czytania bajek

W środę (26 marca br.) ruszyła pierwsza część akcji #przerwanabajkę, w której wzięli udział: Kasia Zielińska, Mela Koteluk, Natalka Kukulska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ania Dereszowska, Basia Kurdej Szatan oraz Michał Piróg.

Kochani, tak jak obiecałam, startuję, a raczej startujemy z akcją dla wszystkich Rodziców, którzy chcą w tym teraz trudnym czasie odetchnąć w domu, choć na chwilę od swoich pociech. Podzwoniłam po super ludziach i nawet chwili się nie wahali

- napisała na swoim Instagramie Katarzyna Zielińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Polak nominowany do nauczycielskiego Nobla:"Najważniejsze w edukacji są relacje"

Próbny egzamin ósmoklasisty odbędzie się zdalnie. Czy będzie obowiązkowy?

Zdalne nauczanie jest już obowiązkowe. Jak mają wyglądać zajęcia w czasach pandemii koronawirusa?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości