Gwiazdy

W firmie Julii Wieniawy wybuchł pożar. Gwiazda zawiesiła działalność. "Informacja nas przygniotła"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Julia Wieniawa przebywa aktualnie w Nowym Jorku. Beztroski czas spędzany za Oceanem został przerwany przez niepokojące doniesienia z firmy młodej celebrytki. W miejscu, w którym znajdują się magazyny i biuro prowadzonej przez artystkę marki, wybuchł pożar. Straty szacowane są na 200 tysięcy złotych.

Julia Wieniawa poinformowała o pożarze w firmie

Mateusz Hładki przypomniał widzom Dzień Dobry TVN o istotnych wydarzeniach minionego weekendu. W polskim show-biznesie nie zabrakło smutnych wieści. Julia Wieniawa, która próbuje swoich sił zarówno w aktorstwie, jak i w muzyce, jest także właścicielką zdobywającej popularność marki odzieżowej. Podczas podróży do Stanów Zjednoczonych celebrytka dowiedziała się, że jej firma przechodzi niespodziewany kryzys.

- Julia Wieniawa bawi w Nowym Jorku, ale niestety tam dotarły do niej niepokojące informacje, ponieważ wybuchł pożar w budynku, w którym mieści się firma Julii. (...) W miejscu, gdzie ma magazyny, gdzie ma biura. (...) Straty są wyceniane na 200 tysięcy złotych. Mowa o stratach w całym budynku. To nie cały budynek należy do Julii. W każdym razie ona sama poinformowała, że z uwagi na ten pożar musi wstrzymać realizację zamówień dla klientów - komentuje dziennikarz.

Marka Julii Wieniawy zawiesza działalność

Informacja o chwilowej przerwie w dostawach pojawiła się również na oficjalnym profilu marki Julii Wieniawy na Instagramie. Celebrytka wraz ze współpracownikami wyraziła nadzieję, że firma wkrótce zacznie działać w normalnym trybie. Nie zapowiedziała jednak, kiedy dokładnie miałoby to nastąpić.

- W jednej chwili wszystkie nasze plany zatrzymały się. Tymczasowo jesteśmy zmuszone zawiesić naszą sprzedaż i wysyłki. Dzisiejsza informacja przygniotła nas i poczułyśmy się bezradne, ale (...) wierzymy, że wrócimy tu niebawem ze zdwojoną mocą - czytamy w oświadczeniu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości