Urszula zwierzyła się ze związku z młodszym o 20 lat ukochanym. "Jeszcze wytrzymuję to tempo"

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Plotek

Urszula w czasie ponad 40-letniej kariery wylansowała takie hity jak "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Konik na biegunach", czy "Rysa na szkle". Twórczość wokalistki znają chyba wszyscy. Ciągle jednak niewiele wiadomo było o szczegółach jej życia prywatnego. Do teraz. Urszula wydaje swoją autobiografię, a w niej wyjawia najintymniejsze chwile z życia.

Urszula Kasprzak - związki

Większość piosenek Urszuli traktuje o miłości. Wokalistka inspiracje mogła czerpać z życia, bo dwa razy wychodziła za mąż. Jej pierwszą miłością był muzyk Paweł Markowski. W 1985 roku poznała swojego muzycznego partnera i pierwszego przyszłego męża, Stanisława Zybowskiego. Mężczyzna skomponował wiele przebojów artystki. Niestety zmarł na raka wątroby w 2001 roku. Z tego związku Urszula ma syna Piotra (ur. 1987), który został perkusistą i pracuje w ekipie technicznej na koncertach mamy.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 18. Kasia Moś
#BezCukru 18. Kasia Moś
wideo 2/19

Po śmierci ukochanego męża, artystka związała się z Tomaszem Kujawskim, który był członkiem jej zespołu. Ma z nim syna Szymona (ur. 5 maja 2003 r.). W 2019 r. na świat przyszła pierwsza wnuczka gwiazdy, Maria. To córka jej starszego syna, Piotra.

Urszula o związku z młodszym partnerem

Urszula występuje na scenie od ponad 40 lat. Mimo długiego stażu w branży artystycznej, czy po prostu w show-biznesie, niezwykle rzadko mówiła o swoim życiu uczuciowym. Do teraz. Niedługo ukaże się autobiografia piosenkarki, którą napisała wraz z Ewą Anną Baryłkiewicz. Opowiedziała w niej m.in. o swoich związkach. Co ciekawe, gwiazda porównała do siebie swoich dwóch mężów.

- Są podobni. Silni, męscy, zdecydowani. Po prostu nie wiązałam się z jakimiś życiowymi niedojdami, tylko z facetami, którzy zawsze brali sprawy w swoje ręce. Takimi, którzy lubią działać, dla których cały czas musi się dziać - można przeczytać w autobiografii artystki.

Urszula odniosła się także do różnicy wieku, jaki dzieli ją z Tomaszem Kujawskim. Wokalistka zaznacza, że nie odczuwa jeszcze, że jej ukochany jest sporo młodszy. - Ze Staszkiem to było bardzo fajne, ale przy Tomku… Powoli mnie to już przeraża. Powoli. Ale jeszcze wytrzymuję to tempo, nadążam za zmianami. I wciąż jest to dla mnie przyjemne - wyznała.

Autobiografia Urszuli trafi na półki księgarń 18 maja.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Plotek

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości