Gwiazdy

Urszula Dudziak pokazała się bez makijażu. "Moja uroda jest okej"

Gwiazdy

Urszula Dudziak

Urszula Dudziak, wokalistka jazzowa, a także YouTuberka już od jakiegoś czasu przebywa na Zanzibarze, skąd wrzuca do sieci przepiękne zdjęcia ukazujące rajskie plaże. Okazuje się, że na wyspie jest także wizażystka gwiazdy, która pokazała, jak wykonuje jej makijaż.

Urszula Dudziak: młoda kobieta z długim stażem

W ponad czterominutowym filmie, który makijażystka Olga Nejbauer umieściła w sieci widać cały proces tworzenia makijażu, począwszy od wstępnej pielęgnacji, aż po zachwycający efekt końcowy, uchwycony zresztą na sesji zdjęciowej, którą jakiś czas temu Urszula Dudziak opublikowała na swoim Instagramie. Oczywiście w klipie nie brakuje humorystycznych komentarzy gwiazdy, która, trzeba przyznać, zaraża pozytywnym nastawieniem.

Klip może stać się świetną wskazówek dla kobiet, które zastanawiają się, jak podkreślić naturalne piękno cery dojrzałej. Gwiazda chętnie opowiada o tym, co aktualnie się dzieje, tłumaczy kolejne kroki tak, aby panie, które na co dzień nie mają styczności z profesjonalnym makijażem mogły odtworzyć poszczególne kroki.

"Mam urodę, która ma potencjał"

Gwiazda wielokrotnie udowodniła, że nie ma kompleksów ani na punkcie swojego wieku, ani na punkcie urody. - Ja nie narzekam, nie mówię, że coś tam ze mną jest nie tak. Uroda moja jest okej, ale w naturalny sposób nie mam podkreślonych atutów moich fantastycznych, jak moje piękne oczy czy moje piękne usta - tłumaczy w klipie Dudziak.

Zobacz wideo: YouTuberka Natalia Szymaniec opowiedziała o swoich rozstępach. "Do niedawna zakrywałam je makijażem"

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości