Gwiazdy

Olga z "Top Model" żaliła się, że Kacprowi nieładnie pachnie z ust, teraz przeprasza. "Ważniejsza jest empatia"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
 Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVN Co słychać w show-biznesie?

Olga Król była jedną z najbardziej barwnych, ale i kontrowersyjnych uczestniczek 10. edycji "Top Model". Szerokim echem w mediach odbił się jej niemiły komentarz dotyczący Kacpra, kolegi z programu. Ostatnio dziewczyna postanowiła przeprosić go za swoje niestosowne zachowanie.

"Top Model 10". Olga Król

Olga Król z pewnością na długo zapadnie w pamięć widzom 10. edycji "Top Model". W jednym z odcinków programu, kiedy pracowała z Kacprem podczas sesji zdjęciowej, pozwoliła sobie na wiele niewybrednych komentarzy w jego stronę. Co więcej, w rozmowie z jurorami pożaliła się, że kolega nieprzyjemnie pachnie. To wywołało ogromne wzburzenie wśród internautów, którzy wytykali jej nieodpowiednie zachowanie.

- Jeśli ktoś z państwa nie śledził uważnie tej edycji, to to jest uczestniczka, która w minioną środę pożegnała się z programem. Ale nim to zrobiła, to narobiła trochę szumu. Kiedy omawiano jedną z jej sesji, w której wystąpiła razem z kolegą, powiedziała, że sesja się nie udała, ponieważ niekomfortowo jej się pracowało. Powiedziała też, że koledze nieładnie pachnie z buzi. Nie przeprosiła za to w programie, ale kiedy odpadła, postanowiła to zrobić i napisała kilka słów na Instagramie. Uważam, że należy dać sobie prawo do popełniania błędów - podsumował Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Olga z "Top Model" przeprasza Kacpra

Na Olgę Król spadła masa hejtu. Uczestniczka "Top Model" postanowiła przeprosić Kacpra i na swoim profilu na Instagramie napisała poruszający post.

- Zastanawiałam się nad tym, czy pisać ten post i czy warto wracać do pewnych sytuacji pokazanych w programie. Czuję się źle z tym, co powiedziałam. Sądziłam, że szczerość jest najlepszym wyjściem w każdej sytuacji. Dziś wiem, że ważniejsza jest empatia, szacunek dla drugiego człowieka. Ta lekcja nie była przyjemna i myślę, że już na zawsze zostawi we mnie swój ślad - wyznała Olga.

Przyznała, że ma świadomość, że popełniła błąd. - Słowa, które wypowiedziałam, powinny paść w zupełnie innym miejscu, w zupełnie inny sposób. Jedyne co mogę zrobić teraz to przeprosić i zapewnić, że dzisiaj postąpiłabym inaczej. W programie poznałam wspaniałych ludzi i nigdy celowo nie skrzywdziłabym żadnego z nich - podkreśliła Olga.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości