Gwiazdy

"Top Model". Jakim dzieckiem była Klaudia Nieścior? "To wielki przykład"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
"Top Model" - Klaudia Nieścior
"Top Model" - Klaudia Nieścior TVN Style
wideo 2/10

Zwyciężczynią 11. edycji "Top Model" została Klaudia Nieścior. W rozmowie z reporterem Matuszem Hładkim uczestniczka zdradziła więcej szczegółów dotyczących swojego dzieciństwa. Czy była grzeczną pociechą?

11. edycja "Top Model" - zwycięzca

Finał 11. edycji "Top Model" już za nami. Tym razem zwyciężczynią programu została Klaudia Nieścior i to właśnie jej wręczono czek na 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją modelingową. Na widowni wspierała ją jej najbliższa rodzina - mama i siostry.

Reporter Mateusz Hładki zapytał je, jakie emocje towarzyszyły im podczas ogłaszania wyników. - Mówię "no nie, zaraz tu zejdziemy na zawał" - wspomniała siostra uczestniczki. W wygraną Klaudii od początku wierzyła jej mama. - Zawsze mówiłam jej, że jest piękna, mądra i bardzo odważna - tłumaczy. - Ja taką Klaudię znam, to jest wrażliwa, mądra i serdeczna osoba - dodaje.

"Top Model". Rodzina Klaudii Nieścior

Klaudia wraz z bratem wychowała się w rodzinie zastępczej. Jak podkreśla, w dzieciństwie daleko było jej do grzecznej pociechy. Co na ten temat sądzi jej mama? - To nie były problemu dużego kalibru, po prostu była zawsze troszeczkę szalona, miała dużo pomysłów, ale była radosnym dzieckiem - zaznaczyła.

Rodzina uczestniczki jest z niej niezwykle dumna. - To jest wielki przykład dla środowiska rodziców zastępczych. Wszyscy się cieszyli, trzymaliśmy kciuki i jesteśmy bardzo szczęśliwi - podsumowuje mama Klaudii Nieścior.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości