Gwiazdy

Magda Gessler spotkała się z Sharon Stone: "Pocałowała mnie w rękę"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
plejada.pl
Magda Gessler i Sharon Stone

Magda Gessler to gwiazda, która w swojej karierze nie raz miała szansę poznać największe nazwiska światowej kultury. Restauratorka opowiedziała niedawno o swojej przygodzie z Sharon Stone, która odwiedziła jej najsłynniejszą restaurację. Co hollywoodzka aktorka robiła z prowadzącą "Kuchenne rewolucje" w Warszawie?

Magda Gessler gościła gwiazdy

Magda Gessler to restauratorka, która wielokrotnie opowiadała o swym barwnym życiu towarzyskim. Często gościła w swoich lokalach artystów, aktorów oraz polityków nie tylko z Polski, ale z całego świata.

Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w KamionkachTVN
wideo 2/10

W najsłynniejszym, "U Fukiera", który mieści się na Starym Mieście w Warszawie, miały pojawić się m.in. Naomi Campbell, Halle Berry czy królowa Małgorzata.

Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w KamionkachTVN
wideo 2/10

Magda Gessler i spotkanie z Sharon Stone

W ostatnim wywiadzie Magda Gessler opowiedziała o spotkaniu z jednym z największych nazwisk Hollywood - Sharon Stone. Goszczenie gwiazdy "Nagiego instynktu" na zawsze zapadło restauratorce w pamięć. Okazuje się, że dystans między Magdą a Sharon szybko zniknął - aktorka dała się poznać od przyjacielskiej i bardzo bezpośredniej strony.

- Jest to osoba bardzo empatyczna. Nie znając w ogóle barszczu, potrafiła opowiedzieć o nim całą poezję. Za mój barszcz pocałowała mnie w rękę […] Miałam okazję poznać kobietę, która była obiektem pożądania dla wielu mężczyzn. Potrafiła być cudowna, ciepła i wspaniała i docenić mnie jako kobietę, opowiadając mi naprawdę historie nie z tej Ziemi - wspominała w audycji Chillizet.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe/ Facebook Magdy Gessler

Pozostałe wiadomości