Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska pokazała mamę. Internauci: "Przecież to księżna Diana"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Plejada.pl
Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska z okazji urodzin swojej mamy opublikowała jej archiwalne zdjęcie. Obserwatorzy natychmiast stwierdzili, że wygląda na nim jak księżna Diana. Jak zmieniła się przez lata i czym się teraz zajmuje?

Mama Aleksandry Żebrowskiej

Aleksandra Żebrowska jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich aktorów - Michała Żebrowskiego. Na Instagramie obserwuje ją prawie 355 tysięcy osób. Tam dzieli się swoimi aktywnościami zawodowymi oraz ważnymi chwilami z prywatnego życia.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

W najnowszym poście w mediach społecznościowych influencerka opublikowała zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród jej obserwatorów. Z okazji urodzin swojej mamy pochwaliła się jej archiwalną fotografią.

Aleksandra Żebrowska pokazała mamę

Jak się okazuje, Justyna Adamczyk do złudzenia przypomina księżną Dianę. - Tak, to nie #dajana. Sto lat @asana.mama, przynajmniej uśmiech mamy trochę podobny - napisała Aleksandra Żebrowska Podobieństwo do "królowej ludzkich serc" dostrzegli także fani bizneswoman.

- "Identyczne. Pierwsze, o czym pomyślałam - Diana! Później doczytałam", "Przecież to księżna Diana", "Kurczę, na pierwszy rzut oka myślałam, że to Lady Diana", "Myślę, że nawet Lady D, nie była tak do siebie podobna, jak Twoja Mama" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Jak teraz wygląda mama Aleksandry Żebrowskiej? Justyna Adamczyk nie zrezygnowała z blond włosów, a świetną figurę zawdzięcza swojej pracy. Zawodowo zajmuje się jogą.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości