Gwiazdy

Tomasz Kot zagra u boku Angeliny Jolie w produkcji Marvela? Mamy nadzieję, że tak!

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Kot

Według informacji podawanych przez Super Express Tomasz Kot dołączy do jednej z produkcji Marvela. Polski aktor ma zagrać rolę w filmie "The Eternals", w której wystąpi też Angelina Jolie. Jej udział jest potwierdzony, natomiast informacja o polskim aktorze pozostaje wciąż tylko plotką, co do której mamy nadzieję, że się ziści!

Po ogromnym sukcesie "Zimnej wojny" kariera aktorska Tomasza Kota wyraźnie nabiera tempa i coraz częściej słychać pogłoski o jego udziale w wielkich międzynarodowych produkcjach. Aktor był typowany przez Danny’ego Boyle’a do zagrania czarnego charakteru w nowej odsłonie przygód agenta 007, a teraz upomina się o niego  seria z multiwersum Marvela: "The Eternals"

>>>Zobacz też: Kulig, Kot i Szyc w Cannes

„The Eternals”, opowieść o nieśmiertelnych istotach, ma wejść na ekrany w 2020 roku i zastąpić kończącą się serię "Avengers", a zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku. Scenariusz filmu piszą Matthew i Ryan Firpo.

>>>Zobacz też: Joanna Kulig urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Jak donosi m.in. Hollywood Reporter, reżyserka filmu Chloe Zhao („The Rider”) wyraziła zainteresowanie zaangażowaniem dwóch aktorów.Jednym z nich jest znany z „The Umbella Academy” Cameron Britton, drugim zaś Tomasz Kot. Niestety, nie jest to oficjalna informacja.

Tomasz Kot wystąpi jednak na pewno w filmie "Warning", który będzie miał swoją premierę w 2020 roku. W produkcji tej, poza Polakiem, wystąpią także syn Arnolda Schwarzeneggera - Patrick Schwarzenegger oraz Annabelle Wallis.

>>>Zobacz też:

"Avengers. Koniec gry"

>>>Zobacz też: Świat pokochał Borysa Szyca! 

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości