Gwiazdy

Tiger Woods miał poważny wypadek samochodowy. "To cud, że żyje"

Gwiazdy

Tiger Woods, jeden z największych i najsłynniejszych golfistów w historii, miał poważny wpadek samochodowy. Auto, które prowadził, z dużą prędkością wypadło z drogi na granicy miejscowości Rolling Hills Estates i Rancho Palos Verdes koło Los Angeles. Sportowiec ma połamane obie nogi.

Tiger Woods - poważny wypadek, połamane nogi

45-letni Tiger Woods przeżył, choć lokalny szeryf Alex Villanueva nie ma wątpliwości: "To cud, że żyje." Najbardziej utytułowany golfista świata miał poważny wypadek w Los Angeles. Sportowiec prowadził auto, które z dużą prędkością wypadło z drogi i zatrzymało się kilkaset metrów dalej. Luksusowy samochodów Genesis GV80 był tak zniszczony, że służby ratunkowe musiały pociąć karoserię, by udało się wydostać z niego golfistę. Woods był przytomny. Od razu trafił na stół operacyjny. Ma złamane obie nogi i zmiażdżoną kostkę.

Jaka była przyczyna wypadku Tigera Woodsa? Według szeryfa Alexa Villanuevy, nic nie wskazuje na to, by w chwili wypadku sportowiec był pod wpływem jakichkolwiek substancji odurzających: alkoholu czy narkotyków. Jako przyczynę zdarzenia policja podaje zbyt dużą prędkość. W miejscu, gdzie auto Woodsa wypadło z drogi, obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Tiger miał jechać "znacznie szybciej."

Tiger Woods - wypadki samochodowe

Amerykańskie media od razu zaczęły spekulować, co mogło skłonić Woodsa do tak nierozważnej jazdy. Portal TMZ podał, że kilka minut przed wypadkiem Woods wyjechał z piskiem opon sprzed hotelu, w który kręcono zdjęcia do programu telewizyjnego z jego udziałem. Golfista miał się podobno posprzeczać z reżyserem, był niezadowolony i wściekły.

- W złości i emocjach wsiadł do samochodu i odjechał z impetem - powiedział Mateusz Hładki i dodał, że na szczęście podróżował sam.

Wtorkowe zdarzenie nie było pierwszym wypadkiem samochodowym Woodsa. W 2009 roku sportowiec wjechał w drzewo. Do tamtego wypadku doszło po tym, jak na jaw wyszły jego zdrady małżeńskie. Jego żoną była wówczas szwedzka modelka Elin Nordegren, z którą ma dwójkę dzieci.

Do kolejnego incydentu doszło zaś w 2017 roku, kiedy to Woods został zatrzymany przez policję po tym, jak zasnął za kierownicą swojego auta. Wówczas samochód był na szczęście zaparkowany na poboczu jezdni. Testy krwi golfisty wykazały jednak, że zażył on wtedy większą niż dopuszczalna ilość środków przeciwbólowych.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

WIDEO: Tiger Woods uległ wypadkowi samochodowemu, ma połamane nogi: zobacz nagranie z miejsca zdarzenia:

Zobacz też:

Anita Włodarczyk pracuje nad formą. "Jestem na dobrej drodze, aby walczyć o trzeci złoty medal"

Sylwia Nowak - była mistrzyni jazdy figurowej na lodzie wspomina najlepsze lata swojej kariery. Co robi dziś?

Sportowcy, dla których niepełnosprawność nie jest ograniczeniem. Paraolimpijczyk: "Robię wszystko tak, jakbym miał dwie nogi"

Autor: Oscar Dąbkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości