Gwiazdy

Sylwia Grzeszczak świętuje urodziny córki. Na Instagramie ujawniła talent Bogny

Gwiazdy

Aktualizacja:
Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak ma powody do świętowania. Córka artystki Bogna skończyła właśnie 5 lat. Wokalista opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie oraz filmik, na którym mała pociecha śpiewa urodzinową piosenkę.

Sylwia Grzeszczak – życie rodzinne

Sylwia Grzeszczak od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z producentem i raperem Marcinem Piotrowskim znanym jako Liber. Para pobrała się w 2014 roku, a rok później przywitała na świecie córkę Bognę. Jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek chętnie dzieli się ze swoimi fanami nowinkami ze świata muzycznego, jednak próżno szukać informacji o rodzinie. Sylwia bardzo mało mówi o swoim życiu prywatnym, ceni spokój i prywatność. Tym razem zrobiła wyjątek. Powód? 5. urodziny córki.

Sylwia Grzeszczak świętuje piąte urodziny córki

Z okazji piątych urodzin córki, Sylwia zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie i filmik. Artystka opublikowała nie tylko wzruszający kadr, na którym tuli swój pociechę, ale także pochwaliła się niesamowitym talentem córeczki. Mała Bogna zaśpiewała piosenkę "Happy Birthday". Trzeba przyznać, że dziewczyna ma talent muzyczny. Czy pójdzie w ślady rodziców?

Moja kochana Bunia skończyła dziś 5 lat

– napisała Sylwia.

Fani nie zostali obojętni wobec nowych postów. Zarówno pod zdjęciem, jak i pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wszyscy internauci podziwiali muzyczne zdolności Bogny, a także składali serdeczne życzenia dla małej solenizantki.

- Sto lat dla córci – napisała Paulina Krupińska

- Ooo jak cudownie. Mamie rośnie konkurencja!! – dodała fanka.

Zobacz także:

Magda Gessler pokazała swojego tatę. "Zawsze jest najlepszym Mikołajem"

Kasia Warnke nago z ciążowym brzuszkiem. Wspomina: "Byłam traktowana jak wór na dziecko"

David Lander nie żyje. "Fani będą pamiętać go za śmiech, do jakiego doprowadzał świat"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości