sylwia grzeszczak

  sylwia grzeszczak

  Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikuje w sieci zdjęcia, które ukazują jej życie artystyczne. Tym razem fani mogli zobaczyć ją na nagraniu w prywatnej sytuacji, w trakcie przygotowań do niezwykle ważnego dla niej wydarzenia, jakim jest ślub. Zobaczcie, jak wyglądała przed zrobieniem makijażu.

  Sylwia Grzeszczak świętuje w tym roku 10-lecie muzycznej kariery. Na tę okazję wraz ze swoim mężem Liberem stworzyła utwór "Dobre myśli". Odwiedziliśmy ich z kamerą na planie teledysku. Sylwia i Liber po 10 latach działalności artystycznej zdecydowali się nagrać kolejny duet. Skąd pomysł na charakter klipu? Czy wyruszą we wspólną trasę koncertową? Czy zabiorą córkę w trasę? O swoich planach Sylwia Grzeszczak i Liber opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek.

  Na naszej scenie premiera singla Sylwii Grzeszczak „Nowy Ty, nowa Ja” z jej nowej płyty „Komponując siebie”! Gdzie zagra podczas trasy koncertowej i jaki jest jej sposób na udane piosenki? Zobaczcie występ, rozmowę i czat z wokalistką!

  Jej płyta "Komponując siebie" właśnie pokryła się platyną, a na listach przebojów pojawił się trzeci już singiel z tej płyty pt. "Księżniczka". W Cafe TVN gościliśmy Sylwię Grzeszczak. Zobaczcie jakie ma plany na najbliższe tygodnie i o co pytaliście ją na czacie.

  A kto jest księciem? Na scenie Dzień Dobry TVN Sylwia Grzeszczak wykonała utwór "Księżniczka". Podoba Wam się? Posłuchajcie i oceńcie!

  Oczywiście, że nie! :) Dziś Dorota Wellman obchodzi imieniny! Zobaczcie Marcina śpiewającego „Sto lat” oraz bukiet pięknych kwiatów dla Doroty od Marcina i całej redakcji Dzień Dobry TVN! Dołączcie się do życzeń!

  Wszystkich fanów Sylwii Grzeszczak zachęcamy do tego, by w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia, włączyli telewizor. Bądźcie z Dzień Dobry Wakacje od 8:30! :)

  Sylwia Grzeszczak zadebiutowała na scenie w wieku 5 lat. Dziś jest uznana za jedną z najzdolniejszych polskich wokalistek. Na scenie Dzień Dobry TVN, na trotuarze przed naszym studiem na Marszałkowskiej, wykonała najnowszy singiel „Pożyczony”.

  Ania Koryto, uczestniczka 3. edycji programu "Top model", usunęła bliznę z twarzy. Oddała się w ręce chirurga plastycznego doktora Marka Szczyta. Jak teraz wygląda i jak się czuje? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jej piosenki „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości” i „Karuzela” długo utrzymywały się na najwyższych pozycjach na listach przebojów. Nie dziwi fakt, że fani z niecierpliwością czekają na jej kolejną płytę. Premiera drugiej płyty Sylwii planowana jest na czerwiec, ale już teraz możemy posłuchać pierwszego singla o wymownym tytule „Flirt”. Sylwia była naszym gościem w TVN Cafe.

  Kiedy w 2008 roku śpiewała w duecie z Liberem, wszyscy wróżyli jej ogromny sukces. I tak też się stało. Dziś jej solowa płyta jest w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, a jej piosenka „Małe rzeczy” nie schodzi z pierwszych list przebojów. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak czuje się w roli gwiazdy i jakie ma plany na przyszłość?

  Nowy album Sylwii Grzeszczak niedługo trafi na sklepowe półki. Już teraz wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN i zaprezentowała swój najnowszy przebój "Sen o przyszłości".