Gwiazdy

Sylwia Bomba z córką w górach wspomina swoje dzieciństwo. "Łzy wzruszenia popłynęły"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Sylwia Bomba wyjechała z córką w góry. Antosia pierwszy raz przypięła narty i spróbowała swoich sił na stoku. Dumna ze swojej trzylatki mama nie kryła wzruszenia i przy okazji wyznała, jak wyglądały jej ferie, gdy była dzieckiem.

Sylwia Bomba - macierzyństwo

Sylwia Bomba zdobyła popularność za sprawą udziału w "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Mrozowską są jednymi z najbarwniejszych postaci w rozrywkowym programie TTV i cieszą się dużą sympatią widzów.

W mediach społecznościowych Sylwia chętnie uchyla rąbka tajemnicy prywatności i pokazuje swoją codzienność. Ostatnie miesiące były dla niej trudne, ponieważ rozstała się z partnerem i postanowiła samodzielnie zajmować córką Antosią. Mimo to nie traci pogody ducha i stara się z uśmiechem patrzeć w przyszłość.

Sylwia Bomba z córką w górach

Gwiazda stacji TT korzystając z ferii zimowych, zabrała Antosię w góry. 3-latka po raz pierwszy założyła narty. Sylwia wzruszyła się, ponieważ jest bardzo dumna ze swojej pociechy. Gdy ona sama była mała, nie spędzała zimy na śnieżnych stokach.

- Jako dziecko nigdy nie jeździliśmy na narty, mimo tego, że zawsze bardzo chciałam. Moi rodzice po prostu tego nie lubili. Za to większość moich koleżanek ze szkoły ferie zwykle spędzała na nartach. Dzisiaj jestem mamą i łzy wzruszenia popłynęły mi po policzku, gdy Tosia (lat 3) pierwszy raz założyła narty i zjechała po stoku. Uśmiechnięte pozdrawiamy z zimowiska - napisała Bomba na Instagramie.

Fani Sylwii cieszą się, że mama i córka mają w górach czas tylko dla siebie.

"Brawo pan Sylwio", "Cudowne Bombczeczki, bawcie się dobrze", "Udanego wypoczynku", "Brawo Antosia, jesteś mega!", "Moja córka miała 3 lata, jak zaczęła jeździć. Dzieci szybko się uczą", "Jesteście super!" - czytamy w komentarzach opinie internautów. 

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości