Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" świętują 7. rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcie z ceremonii

TTV
TTV
Kasia Gąsienica wraz z mężem Andrzejem są gwiazdami programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Właśnie obchodzą 7. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Zobaczcie ich archiwalną fotografię, która zdobyła serca fanów.

Kasia i Andrzej z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Kasia i Andrzej w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" występują dopiero od kilku sezonów, a już mogą się pochwalić sporym gronem fanów. Nic dziwnego, bo uważani się za jedną z najsympatyczniejszych par. Widzowie TTV przede pokochali ich przede wszystkim za naturalność.

Kasia Gąsienica w sukni ślubnej

Małżeństwo na co dzień mieszka w Zakopanem, gdzie wychowują dwójkę pociech. Wspólnie prowadzą firmę z fotobudkami, które można wypożyczyć na różne imprezy okolicznościowe. Andrzej uczy też jeździć na snowboardzie, a Kasia zajmuje się rękodziełem z Podhala. Tak wygląda ich codzienność. Natomiast teraz mają prawdziwą okazję do świętowania. Dokładnie 7 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu, o czym poinformował na swoim Instagramie Andrzej Gąsienica, publikując archiwalne zdjęcie. - 7 lat ...niechudych, 31.05.2014 - napisał.

Tę samą fotografię zamieściła również stacja TTV, życząc im wszystkiego najlepszego.

7 lat minęło... Oby ta wspaniała przygoda zwana małżeństwem trwała do końca świata... A nawet jeszcze dłużej. Dużo miłości dla państwa Gąsieniców

– czytamy.

Kadr ten ujął fanów małżeństwa oraz Agnieszkę Kotońską, która również występuje w "Gogglebox. Przed telewizorem". "Wszystkiego dobrego. Dużo miłości", "Moja ulubiona para. Kochajcie się", "Dużo miłości na dalsze lata" – czytamy pod postem i przyłączamy się do życzeń!

Zobacz także:

Magda Gessler świętuje wielki sukces "Kuchennych rewolucji". Dziękuje fanom: "Znowu to zrobiliśmy"

"Hotel Paradise 3". Marcin obawia się reakcji Nathalii na jego związek z Karą. Prosi uczestników o radę

Colin Farrell świętuje 45. urodziny. Trzy ciekawostki, o których na pewno o nim nie wiecie

Zobacz wideo: Big Boy o swojej spektakularnej metamorfozie i… pikantnych wiadomościach od fanek. „Chciała, żebym wysłał jej bieliznę”

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla