Sylwia Bomba przeszła spektakularną metamorfozę i pokazała się w bieliźnie

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba na początku tego roku poinformowała fanów, że rozpoczyna dietę i treningi, by zrzucić kilka kilogramów. Teraz pokazała efekty metamorfozy, zestawiając aktualne zdjęcie z archiwalnym. Internauci są pod ogromnym wrażeniem przemiany. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" wyznała, jak udało jej się tego dokonać.

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę - efekty odchudzania

Na początku 2022 roku Sylwia Bomba wyznała, że cierpi na insulinooporność i w związku z tym przechodzi na specjalną dietę, która pomoże jej w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" wyeliminowała z jadłospisu owoce i warzywa, co nie spotkało się z przychylną opinią dietetyków, którzy szeroko komentowali decyzję celebrytki.

Influencerka nie przejęła się krytyką i skrupulatnie stosowała się do wyznaczonych sobie zasad. Efekty systematycznych ćwiczeń zaprezentowała po ponad czterech miesiącach na Instagramie. Zapozowała przed lustrem w bieliźnie i pochwaliła się umięśnionym brzuchem.

Metamorfoza pani Aleksandry

Nowy rok – nowy look
Nowy rok – nowy lookDzień Dobry TVN
wideo 2/2

- Pamiętacie wyzwanie z początku roku? Długo zastanawiałam się, czy dodać to zdjęcie. Wrzucam, bo jak to mówi mój serdeczny kolega: "Wypracowane, a nie dane". Początek roku vs dziś. Photoshopa brak. Z góry przepraszam wszystkich, których post zdenerwuje - czytamy we wpisie Sylwii Bomby.

Sylwia Bomba w bieliźnie

Wbrew przewidywaniom Sylwii Bomby jej post spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Internauci gratulowali celebrytce wytrwałości w dążeniu do obranego celu i jednocześnie stwierdzili, że historia gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" jest dla nich inspiracją.

- Świetnie! Super wyglądasz. Nie ma drogi na skróty, jest ciężka praca. Bądź z siebie dumna. Jesteś motywatorką dla wielu kobiet.

- O rany, ile Ci to zajęło? Zapisuję zdjęcie jako motywację.

- Brawo za zaangażowanie. Forma na lata! - pisali fani w komentarzach.

Sylwia Bomba schudła

Sylwia Bomba w rozmowie z dziendobrytvn.pl przyznała, że przepisem na sukces, który osiągnęła, jest konsekwencja. Influencerka nie po raz pierwszy podjęła starania o wymarzoną sylwetkę. Kilka lat temu ważyła 89 kilogramów.

- Metoda jest zawsze taka sama: walczyć ze sobą i swoimi słabościami, tylko konsekwentnie. Trzymanie diety, picie dużej ilości wody i każdy możliwy ruch. Nie ma żadnych magicznych metod. Utrzymać to jako swój styl życia i efekty przyjdą. Nie poddawać się. Nieważne jest, ile razy się upada. Ważne, ile razy się wstaje. Najważniejsze, by wstać zawsze jeden raz więcej - oznajmiła gwiazda.

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba pokazała efekty diety Sylwia Bomba Źródło: Instagram

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik/East News

Pozostałe wiadomości