Gwiazdy

Kelly Osbourne jest w ciąży. "Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to za mało"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
people.com
Kelly Osbourne

Kelly Osbourne w ostatnich miesiącach pozostawała z dala od showbiznesowego zgiełku. Teraz gwiazda postanowiła wyjaśnić, co było powodem jej częściowego wycofania się z życia publicznego. Wiadomość, którą przekazała przyszła mama, zachwyciła jej fanów. Zobacz szczegóły na Dzień Dobry TVN.

Kelly Osbourne w ciąży

Kelly Osbnourne, 37-letnia córka legendarnego Ozzy'ego, ma za sobą wyjątkowo trudny okres. Gwiazda wyznała, że przez wiele lat borykała się z problemem narkotykowym. Niedawno podkreśliła jednak, że jest to dla niej rozdział zamknięty i zaczyna wychodzić na prostą.

Wszystko wskazuje na to, że w jej życiu szykują się poważne zmiany. Kelly Osbourne ogłosiła za pośrednictwem instagramowego profilu, że spodziewa się dziecka. Wpis, w którym podzieliła się szczęśliwą nowiną, opatrzyła zdjęciem z wydrukiem badania USG.

- Wiem, że przez ostatnie kilka miesięcy byłam bardzo cicho - wyjaśniła. - Pomyślałam więc, że wytłumaczę wam wszystkim swoje powody. Nie mogę się doczekać, aby ogłosić, że zostanę mamą. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to za mało. Jestem zachwycona - dodała.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy fanów śpieszących gratulacjami. "Wspaniała nowina", "Bardzo się cieszę z twojego powodu", "Ale szczęściarz z tego dzieciaka, że będzie mieć taką mamę" - pisali zachwyceni obserwatorzy.

Kelly Osbourne - związki

Na początku 2022 roku pojawiły się pogłoski, że Kelly Osbourne spotyka się z DJ-em grupy Slipknot Sidem Wilsonem. Para potwierdziła swój związek w walentynki.

Wcześniej była związana z muzykiem Mattym Dermanem, a następnie z modelem Lukiem Worrallem, z którym w 2009 zaręczyła się. Rok później doszło do rozstania.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: people.com

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości